aktualności

Realme X50 Pro 5G zadebiutuje zgodnie z wcześniejszym planem

0
13 lutego 2020, 19:49 Bartosz Czechowicz

Kojarzycie markę Realme? Firma wciąż ma dość słabą rozpoznawalność w Polsce, a szkoda - jej smartfony cechują się tak dobrym stosunkiem ceny do oferowanych podzespołów, że niektórzy przypuszczają, iż z czasem może ona nawet zagrozić kultowemu Xiaomi. Nic dziwnego więc, że tak dużo osób czeka na premierę jej nowego flagowca, modelu X50 Pro 5G.

Urządzenie początkowo miało zadebiutować na targach MWC 2020. Wzięcie udziału w imprezie było świetną okazją dla Realme, które w końcu mogło mocno wypromować się w Europie. Niestety, wydarzenie zostało odwołane. Wszystko oczywiście z powodu szalejącego koronawirusa. Teraz część producentów albo przesunie prezentacje własnego sprzętu, albo urządzi internetową premierę. Wiemy, że online zobaczymy nowe flagowce Sony, a teraz dowiedzieliśmy się, że w sieci zostanie ogłoszony również wspomniany wcześniej, high-endowy model Realme, X50 Pro 5G. Jego omówienie, zgodnie z wcześniejszym planem, będzie mieć miejsce 24 lutego.

Xiaomi Mi Note 10 - sprawdź aktualne ceny!

Telefon najpewniej zaoferuje nam Snapdragona 865, do 12 GB RAM-u (LPDDR5), maksymalnie 256 GB pamięci na dane (UFS 3.0) oraz obsługę sieci 5G i łączność Wi-Fi 6. Jego cena nie jest znana, ale można założyć, że będzie to jeden z najtańszych flagowców wyposażonych w czołowy chip Qualcomma, jakie znajdziemy na rynku.

Źródło: gsmarena
1