aktualności

Corsair Scimitar RGB Elite - myszka dla fanów gier MMO

1
13 lutego 2020, 19:13 Adrian Kotowski

Jeśli jesteście graczami gustującymi w grach MMO, to z pewnością przyda Wam się myszka z dużą liczbą przycisków. Takim urządzeniem jest zaprezentowany dzisiaj Scimatar RGB Elite firmy Corsair. Zobaczmy co oferuje ten produkt, jak prezentuje się dokładna specyfikacja i ile trzeba za niego zapłacić.

Corsair Scimitar RGB Elite to myszka komputerowa przygotowana z myślą o praworęcznych fanach gier MMO. Sercem urządzenia jest sensor optyczny PixArt PMW3391 o rozdzielczości 18000 dpi. Do dyspozycji gracza jest aż 17 programowalnych przycisków, w tym dwa główne z mechanicznymi przełącznikami firmy Omron, wytrzymującymi do 50 mln wciśnięć. Najciekawszym elementem jest blok 12 przycisków umieszczony na panelu bocznym.

Corsair Scimitar RGB Elite

Przy pomocy systemu Key Slider można go przesuwać w przód lub tył, wybierając w ten sposób odpowiednią pozycję, dostosowaną do położenia naszego kciuka. Corsair chwali się również systemem podświetlania, którym można zarządzać przy pomocy oprogramowania iCUE. To tam dostosowujemy też czułość sensora i przypisujemy akcje do konkretnych przycisków. Gryzoń jest oczywiście przewodowy i łączymy go z pecetem kablem USB o długości 1,8 m.

Corsair Scimitar RGB Elite

Corsair Scimitar RGB Elite

Corsair informuje, że Scimitar RGB Elite jest już dostępny w wybranych sklepach, a ponadto można go zamawiać przez stronę producenta. Cena myszki wynosi w Polsce 369 złotych. Urządzenie objęte jest dwuletnim okresem gwarancyjnym. Poniżej znajdziecie ofertę sprzedaży opisanego produktu, a także kilka innych myszek Corsaira, którym warto się przyjrzeć.

Źródło: prasowe
yutisoneZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
yutisone2020.02.13, 20:08
Myszy Corsair'a są mega niewygodne.
Funkcja komentowania została wyłączona. Do dyskusji zapraszamy na forum.
1