aktualności

Film Uncharted z kolejnym przesunięciem premiery

2
27 stycznia 2020, 20:33 Bartosz Czechowicz

Czy Nathan Drake kiedykolwiek pojawi się na srebrnym ekranie? Uncharted to bez wątpienia jedna z najmocniejszych marek, jakimi dysponuje Sony. Seria o sympatycznym poszukiwaczu skarbów dla wielu osób stanowi kwintesencję tego, czym tak naprawdę są gry akcji, a sam cykl odniósł ogromny sukces na rynku - nic dziwnego więc, że Japończycy szukają nowych sposobów na jego monetyzację.

Dodatkowym źródłem dochodu dla firmy miał być pełnometrażowy film z aktorami, traktujący właśnie o przygodach Nathana Drake'a. Niestety, produkcja powstaje w wielkich bólach. Od 2010 roku miała już ona kilku różnych reżyserów i do tej pory nie trafiła do kin, a dziś dowiedzieliśmy się, że jej premierę znowu przesunięto. Jak donosi redakcja portalu Deadline, tytuł, zamiast 18 grudnia tego roku, pojawi się 5 marca 2021 roku. Nie jest to duże opóźnienie, ale jeśli spojrzeć całościowo na wszystkie problemy, jakie ma kinowy Uncharted, to widać, że z filmem nie jest najlepiej.

Zobacz, ile kosztują konsole obecnej generacji:

Czy produkcja okaże się czymś na kształt przygód Indiana Jonesa, czy też może dostaniemy pospiesznie i byle jak sklecony tytuł, mający na celu tylko "odcinać kupony" od popularności marki? Osobiście obawiałbym się tego drugiego, ale nigdy nic nie wiadomo.

Źródło: ubergizmo
KenjiroZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
Kenjiro2020.01.28, 08:31
Fabularnie gry z serii Uncharted to majstersztyk, więc można się obawiać, czy film sprosta oczekiwaniom fanów. A niestety dobrych historii w filmach jest ostatnio niewiele.
LabovskyZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
Labovsky2020.01.28, 09:58
Seria o sympatycznym poszukiwaczu skarbów...


Ten sympatyczny poszukiwacz skarbów wybił małe miasteczko biorąc pod uwagę, ile przeciwników zabił ;)
Funkcja komentowania została wyłączona. Do dyskusji zapraszamy na forum.
1