aktualności

Torchlight III oficjalnie zapowiedziany - gra trafi na PC jeszcze w 2020 roku

4
27 stycznia 2020, 19:12 Adrian Kotowski

Fani gier hack'n'slash doczekali się oficjalnej zapowiedzi kolejnej produkcji z tego gatunku. Studio Runic Games ujawniło, że jeszcze w tym roku na rynek trafi Torchlight III. Deweloperzy są dumni ze stanu swojej produkcji i dziękują za pomoc społeczności, która pomogła zmienić Torchlight Frontiers w pełnoprawną, trzecią część serii. Gra ma wrócić do korzeni i jest to bardzo dobra wiadomość dla każdego fana "jedynki" i "dwójki".

Torchlight III ma być standardową płatną produkcją, w którą można będzie grać zarówno w trybie online, jak i offline. Gra ma pojawić się na platformie Steam jeszcze w tym roku, a w późniejszym czasie zadebiutuje również na konsolach. Względem Torchlight Frontiers, które zostało porzucone, wprowadzono wiele ważnych zmian. Pierwszą z nich jest przywrócenie klasycznej struktury z aktami, znanej z poprzednich części serii.

Usunięto zupełnie system progresji z Frontiers, udostępniając znane i lubiane rozwiązanie z Torchlight I i II. Dodatkowo większość stref dostępnych w produkcji jest teraz prywatnych i jeśli sami nie zechcemy, nie zobaczymy tam innych graczy. Ci mogą się pojawić tylko w miastach i po zaproszeniu do drużyny. Jak wspomnieliśmy, gracze mają dostęp do trybów online i offline. Jeśli założymy postać w tym drugim, to możemy grać bez potrzeby łączenia się internetem, ale równocześnie nie możemy takim bohaterem wejść do trybu online.

Na sam koniec jedna z najistotniejszych zmian – Runic Games usunęło z produkcji sklep z przedmiotami sprzedawanymi za prawdziwe pieniądze. Tym samym nie będzie tutaj na pewno żadnych mechanik pay to win, które negatywnie wpłynęłyby na rozgrywkę sieciową. Wszystkie ogłoszone zmiany cieszą i pokazują, że są jeszcze deweloperzy, którzy potrafią słuchać społeczności. Miejmy nadzieję, że Torchlight III będzie udanym tytułem, który przyciągnie do siebie masę graczy.

Jeśli nie mieliście okazji zagrać w poprzednie części, to teraz jest dobra okazja, by nadrobić zaległości. Niżej znajdziecie odnośniki do ofert sklepów, dotyczących gier Torchlight i Torchlight II. Kupując produkcje przez zamieszczone linki wspieracie nasz portal.

Źródło: prasowe
katerZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
kater2020.01.27, 21:36
super sprawa, już się cieszę, bo w I i II grało mi się super, to chyba w ogóle jedne z lepszych odmóżdżaczy w jakie można sobie relaksacyjnie pocisnąć
CarboniXZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
CarboniX2020.01.28, 11:23
-1#2
W II część mi się tak dobrze grało, że wbiłem NG+++ i 100lvl żarodziejem, nawet artefakt jeden wypadł :D
TelvasZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
Telvas2020.01.28, 15:35
Łiiii! :D Biere! :E
bladefostZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
bladefost2020.01.29, 15:15
Red. Kotowski. Popraw te babole w artykule. Runic Games już nie istnieje. Teraz Echtra Games robi cześć trzecią.
Funkcja komentowania została wyłączona. Do dyskusji zapraszamy na forum.
1