aktualności

Nowy Pocophone ma zadebiutować jeszcze w tym kwartale!

1
23 stycznia 2020, 15:40 Bartosz Czechowicz

Jest na co czekać. Pamiętacie Pocophone'a F1? Urządzenie było jednym z najciekawszych smartfonów 2018 roku, ponieważ kosztowało tyle, co modele z tzw. średniej półki cenowej, ale jednocześnie oferowało komponenty typowe dla klasy premium. Nic dziwnego więc, że tak wiele osób wypatruje kolejnych telefonów z tej serii.

Wiemy już, że Poco działa jako osobna marka, a teraz jeden z szefów indyjskiego oddziału firmy, Manmohan Chandolu, zdradził kilka szczegółów na temat nadchodzącego sprzętu z rodziny Pocophone. Przede wszystkim dowiedzieliśmy się, że nowy Pocophone zadebiutuje najpóźniej w marcu. Czyżby jego prezentacja miała odbyć się w trakcie zaplanowanych na koniec lutego targów MWC? Bardzo prawdopodobne. Chandolu zapowiedział, że jego zespół skupi się na dostarczaniu na rynek możliwie jak najtańszych telefonów z high-endowymi chipami i dużą ilością RAM-u. Można więc założyć, że będą to konstrukcje równie atrakcyjne, co wspomniany wcześniej Pocophone F1.

Zobacz polską ofertę Xiaomi!

Nowe Pocophone'y mają bazować na oprogramowaniu MIUI, dobrze znanym klientom Xiaomi. Telefony na początku będzie można kupić tylko online, jednak z czasem najpewniej pojawią się one w sklepach. Niestety, startowo firma chce skupić się na rynku indyjskim - może więc minąć trochę czasu, zanim następcy Pocophone'a F1 pojawią się w oficjalnej dystrybucji w Polsce.

Źródło: gsmarena
Smutny83Zobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
Smutny832020.01.23, 15:58
Po Co Ci ten phone :) nazwa w pyte
Funkcja komentowania została wyłączona. Do dyskusji zapraszamy na forum.
1