aktualności

Origin Access z 4 nowymi grami w styczniu 2020

0
18 stycznia 2020, 08:00 Adrian Kotowski

Po całkiem dobrym grudniu EA nieco wyhamowało i przygotowało na styczeń 2020 tylko cztery nowe tytuły dla subskrybentów Origin Access. W zestawie trudno znaleźć jakieś większe hity, co nie znaczy, że przy udostępnionych tytułach będziecie się źle bawić. Niemniej, na pewno nie są to tytuły, które mogłyby zachęcić przeciętnego gracza do opłacenia abonamentu.

Według ujawnionej przez Electronic Arts listy, biblioteka Origin Access zostanie rozszerzona w styczniu o trzy gry dla abonentów usługi w wersji Basic i dodatkowej dla osób opłacających subskrypcję w wersji Premier. Wymienione pozycje mogą być dla Was zupełnie anonimowe, może poza Worms W.M.D, bo jednak seria produkcji z robakami w roli głównej była w naszym kraju dość popularna.

Wszystkie gry z listy są już dostępne dla użytkowników i nie trzeba czekać na ich odblokowanie. Zestawienie prezentuje się następująco:

  • Sea of Solitude,
  • Mable & the Wood (tylko Origin Access Premium),
  • LEGRAND LEGACY: Tale of the Fatebounds,
  • Worms W.M.D

Cena subskrypcji pozostaje na tym samym poziomie co wcześniej i w przypadku Origin Access Basic wynosi 14,99 zł za miesiąc i 79,99 zł za rok, podczas gdy za Origin Access Premier trzeba zapłacić odpowiednio 59,90 zł i 419,90 zł.

Źródło: Electronic Arts
1