aktualności

OnePlus 8 Pro w bazie danych Geekbench

0
14 stycznia 2020, 16:31 Bartosz Czechowicz

Jeśli chodzi o wydajność, to sprzęt nikogo nie rozczaruje. OnePlus przygotowuje się do premiery swojej nowej serii smartfonów, rodziny OnePlus 8. Jeśli wierzyć plotkom, to Chińczycy zaplanowali aż trzy modele: OnePlus 8 Lite, OnePlus 8 oraz OnePlus 8 Pro. Ostatni, najmocniejszy z nich, pojawił się właśnie w bazie danych benchmarku Geekbench.

Pełna specyfikacja techniczna urządzenia nie jest obecnie znana, ale wiadomo, że pod względem mocy obliczeniowej będzie ono w stanie rywalizować z takimi konstrukcjami jak np. nadchodzący Samsung Galaxy S20. Z danych udostępnionych przez program wynika bowiem, że OnePlus 8 Pro został wyposażony w Snapdragona 865 i 12 GB RAM-u - to dokładnie takie same podzespoły, jakie powinniśmy znaleźć w tegorocznych flagowcach. Wiadomo też, że sprzęt ma działać pod kontrolą Androida 10, a jego użytkownicy będą mogli korzystać ze 120-hercowego ekranu OLED i poczwórnego aparatu fotograficznego.

Zobacz, ile kosztują smartfony Galaxy S10! To może być dobry moment, żeby kupić któryś z tych modeli!

Data premiery smartfona nie jest znana, ale trudno nie zauważyć, że w Geekbench pojawił się on na nieco ponad miesiąc przed oficjalnym rozpoczęciem targów MWC. To bardzo duża impreza, która dla wielu producentów stanowi świetną okazję do zapowiedzi high-endowych telefonów. Kto wie, być może linię OnePlus 8 zobaczymy właśnie w Barcelonie?

Źródło: gsmarena
1