aktualności

Realme pracuje nad bezprzewodowymi słuchawkami

1
14 grudnia 2019, 14:53 Bartosz Czechowicz

Na firmę z pewnością spadnie sporo krytyki. Realme to bez wątpienia jeden z ciekawszych producentów smartfonów. Przedsiębiorstwo działa od maja 2018 roku, ale już teraz ma całkiem spore grono oddanych fanów. Dlaczego? Wszystko za sprawą rewelacyjnego stosunku ceny do możliwości, jakim cechują się telefony Chińczyków.

Teraz firma atakuje nowy rynek. Jak donosi redakcja portalu GSMArena, Realme przygotowuje się do premiery własnych, bezprzewodowych słuchawek. Niestety, urządzenie już teraz budzi sporo kontrowersji. Dlaczego? Cóż, chodzi o to, że wygląda ono jak kopia modelu Apple AirPods. Z wyglądem sprzętu sami zresztą możecie zapoznać się poniżej. Już teraz jesteśmy jednak pewni, że przedsiębiorstwo nie uniknie oskarżeń o plagiat. Ba, Realme Buds Air mają być nawet sprzedawane w pudełku, które będzie niemal identyczne z tym, jakie do AirPodsów dołącza giganta z Cupertino.

Niestety, specyfikacja techniczna słuchawek nie jest obecnie znana. Wiadomo tylko, że mają one korzystać z techniki  Bluetooth 5.0 i funkcji bezprzewodowego ładowania baterii za pomocą futerału. Cena? Około 65 euro, czyli dużo taniej niż wspomniane wcześniej AirPodsy. Pytanie tylko, czy urządzenie zaoferuje porównywalną jakość dźwięku? Czas pokaże.

Źródło: gsmarena
bananowy87Zobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
bananowy872019.12.16, 21:22
Szczerze powiem, że nie znam tej firmy. Może coś przeoczyłem, ale nie słyszałem o tych smartfonach czy słuchawkach. Może dlatego, że jeśli chodzi o słuchawki to już od wielu lat używam Philipsa, który jako jeden z nielicznych potrafi zaspokoić moje potrzeby.
Zaloguj się, by móc komentować
1