aktualności

Oppo Reno3 Pro 5G - znamy wygląd i specyfikację techniczną

1
14 grudnia 2019, 12:29 Bartosz Czechowicz

Firma mocno atakuje segment mid-range. Oppo przygotowuje się do odświeżenia linii smartfonów Reno. Jak donosi redakcja portalu GSMArena, Chińczycy już 26 grudnia oficjalnie zaprezentują model Reno3 Pro 5G. Wraz z nim pojawią się także konstrukcje Reno3 Pro, Reno 3 5G oraz Reno 3.

Najdroższe z urządzeń, edycja Pro z techniką łączności 5G, zaoferuje swoim użytkownikom ekran zagięty na bokach obudowy. Panel ma mieć otwór na kamerę do rozmów wideo i pracować z częstotliwością odświeżania na poziomie 90 Hz. Całość najpewniej będzie oparta na chipie Snapdragon 765G wspomaganym przez nawet 12 GB RAM-u. Wszystkie telefony powinny mieć baterie o pojemności wynoszącej około 4000 mAh i obsługiwać technikę VOOC 4.0, a ich użytkownicy będą mogli korzystać z poczwórnych aparatów fotograficznych opartych na m.in. 64-megapikselowej matrycy. Mówiąc krótko, wygląda to naprawdę nieźle.

Niestety, ceny smartfonów nie są obecnie znane. Można za to założyć, że sprzęt pojawi się w Polsce. Oppo ma u nas bardzo bogatą ofertę i wydaje się mało prawdopodobnym, żeby modele Reno3 nie pojawiły się w lokalnych sklepach.

Źródło: gsmarena
1