aktualności

OnePlus zapowiada konferencję na targach CES 2020

0
14 grudnia 2019, 11:51 Bartosz Czechowicz

Czego dokładnie powinniśmy się spodziewać? Przyzwyczailiśmy się już, że OnePlus dwa razy do roku pokazuje nowe smartfony. Podstawowe edycje kolejnych "zabójców flagowców" są prezentowane gdzieś pod koniec pierwszej połowy roku, podczas gdy ich poprawione edycje (oznaczone literą "T") dostajemy jesienią.

Tymczasem producent ogłosił właśnie, że weźmie udział w targach CES 2020. Impreza odbędzie się w Las Vegas i potrwa od 7 do 10 stycznia. To zdecydowanie za wcześniej, żeby zapowiedzieć modele OnePlus 8. Firma nie ujawnia, czego dokładnie powinniśmy się spodziewać, ale zachodnia prasa typuje tutaj dwa scenariusze. Pierwszym jest globalna premiera telewizora OnePlus TV, a drugim prezentacja nowego urządzenia z łącznością 5G. Trudno powiedzieć, jak będzie w rzeczywistości, ale obie opcje wyglądają ciekawie.

OnePlus ostatnio mocno odczuwa konkurencję ze strony producentów pokroju Xiaomi, a firmie zarzuca się, że jej smartfony wcale nie mają rewelacyjnego stosunku ceny do jakości, ale trudno nie zauważyć, że przedsiębiorstwo wciąż dostarcza na rynek naprawdę solidny sprzęt. Jeśli chcielibyście kupić telefon OnePlusa, to atrakcyjnych ofert w polskich sklepach możecie poszukać pod tym linkiem.

Źródło: gsmarena
1