aktualności

Frostpunk już niedługo dostanie pierwsze duże, płatne rozszerzenie

2
14 grudnia 2019, 11:34 Bartosz Czechowicz

Chcecie znów wrócić do tego niegościnnego świata? Pamiętacie jeszcze Frostpunk? Tytuł zadebiutował na początku 2018 roku jako kolejna, głośna gra 11 bit studios, czyli twórców This War of Mine. Mogłoby się wydawać, że po tak długim czasie, jaki upłynął od premiery, nie będzie on już dalej rozwijany, ale nic bardziej mylnego.

Produkcja 27 sierpnia otrzymała małe, płatne DLC, The Rifts, które wprowadziło między innymi nową mapę do trybu Endless oraz możliwość budowania mostów, a teraz dowiedzieliśmy się, że Frostpunk niedługo dostanie kolejne, również płatne, ale tym razem naprawdę duże rozszerzenie. Dodatek nosi nazwę The Last Autumn i zadebiutuje 21 stycznia na komputerach osobistych. DLC będzie prequelem do podstawki i pokaże, jak wyglądał świat przed nadejściem wiecznej zimy. W grze wcielimy się w zarządcę placu budowy nr. 113, którego zadaniem będzie wybudowanie generatora przed nadejściem mrozów. Wraz z nową kampanią dodatek wprowadzi także kolejne technologie, budynki oraz Księgę Praw.

Zobacz, ile kosztują konsole obecnej generacji:

Niestety, cena rozszerzenia nie jest obecnie znana. Nie wiadomo także, czy i kiedy pojawi się ono na konsolach. Można jednak założyć, że na nim bynajmniej nie zakończy się rozwój Frostpunka. Deweloper pracuje bowiem nad związanym z grą, zagadkowym projektem TVADGYCGJR. W sieci brakuje jednak jakichkolwiek informacji na jego temat.

Źródło: 11bitstudios
Dominik HyżyZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
Dominik Hyży2019.12.14, 13:40
-2#1
A kiedy obsługę Xbox one x dostanie partacze?
legorasZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
legoras2019.12.14, 23:17
-1#2
A na co to komu...
Zaloguj się, by móc komentować
1