aktualności

Nvidia zaprasza na charytatywny stream na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia mali bracia Ubogich

3
12 grudnia 2019, 11:43 Adrian Kotowski

Gracze mają szansę wspomóc swoimi datkami szczytny cel. Nvidia zapowiedziała charytatywny stream, podczas którego zbierane będą pieniądze na podopiecznych Stowarzyszenia mali bracia Ubogich, pomagającemu osobom starszym cierpiącym na samotność. Zieloni wierzą, że inicjatywa spotka się z dużym odzewem w środowisku graczy i tak jak w poprzednich zbiórkach uda się zebrać sporo pieniędzy.

Najnowsza edycja Nvidia Charity Stream to już piąta odsłona akcji, tym razem zorganizowana we współpracy z marką OMEN. Rok temu uczestnicy kwestowali na rzecz pacjentów Kliniki Rehabilitacji w Centrum Zdrowia Dziecka, a wcześniej przeprowadzano zbiórki dla fundacji DKMS, skupiającej potencjalnych dawców szpiku, kliniki onkologicznej Przylądek Nadziei oraz podopiecznych Kliniki Budzik, walczącej o wybudzanie osób pogrążonych w śpiączce. Do tej pory wszystkie wpłaty przekroczyły już kwotę 250 tys. złotych i jesteśmy pewni, że i tym razem gracze dołożą coś od siebie.

Już jutro, tj, 13 grudnia, o godzinie 10:00 rusza 60-godzinny stream, w którym udział weźmie ponad 60 zaproszonych gości, w tym popularni twórcy internetowi oraz gracze esportowi, mający zachęcać swoich fanów do dokonywania wpłat na Stowarzyszenie mali bracia Ubogich. Swoje datki można będzie przekazywać przez PayPal, ale też biorąc udział w aukcjach charytatywnych i kupując w czasie trwania streamu komputery OMEN dostępne w sklepie X-kom. Wszystkie szczegóły dotyczące harmonogramu transmisji znajdziecie na stronie www.nvidia.com/pl-pl/geforce/nvidia-charity-stream/.

- Jesteśmy bardzo szczęśliwi i wdzięczni widząc zaangażowanie graczy oraz znanych osób ze świata gamingu. Kolejny raz pokażmy światu jak wspaniałą społecznością są gracze - powiedział Wojciech Łaszczak, Brand Manager z firmy NVIDIA. - Dzięki tej akcji jesteśmy w stanie realnie zmienić świat na lepsze. Napędza nas prosty cel - niesienie pomocy tym którzy jej potrzebują.

Na temat akcji wypowiedziała się również Joanna Mielczarek, dyrektor Stowarzyszenia mali bracia Ubogich.

- Samotność osób starszych to jeden z największych problemów, z którymi mierzą się one na co dzień. Niemal co piąta osoba po 65 roku życia czuje się samotna, a odsetek ten dramatycznie wręcz wzrasta wśród osób powyżej 80-tego roku życia. Ludzie w tym wieku nie mają już z reguły znajomych lub przyjaciół, a wielopokoleniowe rodziny są już w naszym kraju rzadkością. Dziś mamy pod opieką ponad 300 takich osób w czterech miastach. Dzięki m.in. tej akcji zbieramy fundusze by dotrzeć do kolejnych starszych samotnych ludzi w Polsce.

 
Źródło: prasowe
GORGPLZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
GORGPL2019.12.12, 12:56
-5#1
wstyd, tyle kasy ma nvidia ze żebra o wplaty xD smiech
ManicMinerZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
ManicMiner2019.12.12, 13:08
GORGPL @ 2019.12.12 12:56  Post: 1226584
wstyd, tyle kasy ma nvidia ze żebra o wplaty

Po pierwsze nie żebrze, tylko jest inicjatorem zbiórki, a po drugie co roku dorzuca się do puli. Sprawdzone info. Poza tym jest to całkowicie lokalna inicjatywa.
DeXterro94Zobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
DeXterro942019.12.12, 13:16
GORGPL @ 2019.12.12 12:56  Post: 1226584
wstyd, tyle kasy ma nvidia ze żebra o wplaty xD smiech


ty tak serio?
Zaloguj się, by móc komentować
1