aktualności

Samsung Galaxy S11 i Galaxy Fold 2 - znamy datę premiery

0
11 grudnia 2019, 17:35 Bartosz Czechowicz

Czas na odświeżenie segmentu high-end. Już od dłuższego czasu wiadomo, że Samsung pracuje nad nowymi smartfonami klasy premium - high-endowymi modelami z serii Galaxy S11 i składanym telefonem Galaxy Fold 2. Firma oficjalnie niczego jeszcze nie ujawnia, ale w sieci znajdziemy coraz więcej informacji na temat tych urządzeń.

Teraz najpewniej poznaliśmy ich datę premiery. Na Twitterze na kanale Ice Universe pojawił się wpis, zgodnie z którym sprzęt ma zostać zaprezentowany już 18 lutego w San Francisco. Brzmi to bardzo wiarygodnie, jeśli wziąć pod uwagę fakt, że smartfony Galaxy S10 i Galaxy Fold zadebiutowały 21 lutego, a Samsung lubi pokazywać swoje flagowce tuż przed oficjalnym rozpoczęciem targów MWC (impreza w tym roku potrwa od 24 do 27 lutego). Z dość szczegółowymi informacjami na temat Samsunga Galaxy S11 zapoznacie się tutaj, podczas gdy o drugim, składanym telefonie przedsiębiorstwa poczytacie pod tym linkiem.

Nowe urządzenia Koreańczyków z pewnością będą bardzo drogie. Ich premiera powinna jednak spowodować spadek cen modeli z rodziny Galaxy S10. Atrakcyjnych ofert z tym sprzętem możecie szukać tutaj. Być może również doczekamy się obniżek kosztów zakupu najnowszego Galaxy Note'a.

Źródło: gsmarena
1