aktualności

Surface Book 3 z dodatkowym panelem do rysowania

0
8 grudnia 2019, 11:53 Bartosz Czechowicz

Firma przygotowuje nam sporą niespodziankę. Microsoft mocno usprawnił linię komputerów Surface Book wraz z premierą Surface Booka 2, a w sieci dużo mówiło się także o nowych modelach Surface Pro, szczególnie o edycji Surface Pro X, jednak niektórzy wciąż czekają na jeszcze większe zmiany w urządzeniach Amerykanów. Tymczasem wiele wskazuje na to, że te mają wkrótce nadejść.

Jak donosi redakcja portalu Windows Latest, giganta z Redmond planuje już prezentacje Surface Booka 3. Sprzęt zadebiutuje gdzieś w 2020 roku, ale niestety, ani jego dokładna data premiery, ani szczegółowa specyfikacja techniczna, nie są obecnie znane. Wydaje się za to bardzo prawdopodobnym, że komputer zaoferuje swoim użytkownikom specjalną powierzchnię do rysowania. Wskazuje na to patent, jaki odnalazło w sieci Windows Latest. Dedykowany panel ma znaleźć się pod klawiaturą, którą oczywiście będzie można odpinać i zakładać na odwrót. Do pisania i rysowania w ten sposób najpewniej będzie wymagane posiadanie rysika Surface Pen.

Urządzenia z rodziny Surface Book nigdy nie były tanie, a wprowadzenie takiego usprawnienia może jeszcze bardziej wywindować ich ceny. Do jakiego poziomu? Trudno powiedzieć. Nie czarujmy się jednak, Surface Book 3, pod względem kosztów zakupu, nie będzie sprzętem dla "przeciętnego zjadacza chleba".

Źródło: windowslatest
1