aktualności

Samsung Galaxy S10 Lite i Galaxy Note 10 Lite coraz bliżej premiery

0
5 grudnia 2019, 19:35 Bartosz Czechowicz

Plotki na temat urządzeń krążą po sieci już od dłuższego czasu. Mogłoby się wydawać, że Samsung czeka teraz już tylko na przyszłoroczne targi MWC i premierę serii Galaxy S11, ale z publikowanych przez zachodnią prasę materiałów wynika, że firma przed końcem tego roku ma zamiar odświeżyć jeszcze rodziny... Galaxy S10 i Galaxy Note 10.

Za kulisami mówi się, że obie linie dostaną modele Lite. Warto jednak wspomnieć, że na niektórych rynkach smartfony Galaxy S10 Lite i Galaxy Note 10 Lite zostaną wprowadzone w ramach serii Galaxy A, odpowiednio jako konstrukcje Galaxy A81 i Galaxy A91. Urządzenia nie zostały jeszcze oficjalnie zapowiedziane przez producenta, ale otrzymały one certyfikację Bluetooth SIG. Przy okazji poznaliśmy także ich datę premiery. Sprzęt zostanie zaprezentowany już 12 grudnia. Specyfikację techniczną nowego Samsunga Galaxy S10 przedstawiamy wam poniżej. Jeżeli zaś chodzi o kolejnego Note'a, to wiadomo, że phablet zostanie wyposażony w chip Exynos 9810.

Samsung Galaxy S10 Lite:

  • ekran Super AMOLED, 6,7", FHD+
  • Snapdragon 855
  • 8 GB RAM-u
  • potrójny aparat fotograficzny oparty na 48-megapikselowej matrycy
  • bateria 4370 mAh (szybkie ładowanie mocą 45W)
  • Android 10

Samsung Galaxy S10 Lite

Niestety, ceny sprzętu pozostają tajemnicą. Koszta zakupu innych modeli z serii Galaxy możecie sprawdzić pod tym linkiem.

Źródło: gsmarena
1