aktualności

Motorola planuje kolejne Moto Mods

2
3 grudnia 2019, 19:42 Bartosz Czechowicz

Czy taki pomysł jednak ma sens? Pamiętacie koncepcję modularnych smartfonów? Idea zakładała, że do telefonu można zakupić specjalne dodatki, rozszerzające ich określone aspekty - np. powiększające baterię, dające większy zoom albo poprawiające dźwięk. Z takiego pomysłu korzystali już różni producenci, m.in. Motorola. Teraz dowiedzieliśmy się, że firma zamierza powrócić do niego w przyszłym roku.

Jak donosi redakcja portalu GSMArena, przedsiębiorstwo w przyszłym roku pokaże nowy model z serii RAZR. Co ważne, podobnie jak tegoroczna konstrukcja, dostanie on zginany wyświetlacz. O ile jednak dokładna specyfikacja techniczna telefonu pozostaje tajemnicą (miejmy nadzieję, że firma nie popełni po raz drugi błędu ze zbyt małą baterią), o tyle już teraz wiadomo, że urządzenie dostanie modularną budowę, pozwalającą na korzystanie z różnego rodzaju dodatków. Opcjonalne akcesoria oczywiście trafią na rynek w ramach marki Moto Mods. Informacja wydaje się pewna, ponieważ Motorola zarejestrowała już odpowiednie patenty w USPTO (United States Patent and Trademark Office) oraz WIPO (World Intellectual Property Office).

Kiedy dokładnie nowa Motorola RAZR zostanie oficjalnie zaprezentowana? Nie wiadomo. Już teraz w sieci jednak mówi się, że producent tym razem powinien naprawdę się postarać. Jeśli bowiem wierzyć plotkom, to w przyszłym roku na rynek trafi Samsung Galaxy Fold 2, który będzie kosztował około 840-1000 dolarów. To duża obniżka względem oryginału.

Źródło: gsmarena
yendrekZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
yendrek2019.12.03, 20:40
Sama idea wymiennych modułów jest super, ale zabijają ją ceny modów.
szczupak90Zobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
szczupak902019.12.04, 09:21
Dokładnie. Chętnie sam bym się zaopatrzył w kolejną baterię do moto z3 play, ale 200 zł to lekka przesada za 2200 mAh. Sama idea świetna, tym bardziej że mody moto są kompatybilne z całą serią Z, a ta ma już 3 lata.
Zaloguj się, by móc komentować
1