aktualności

Bad North: Jotunn Edition za darmo w Epic Games Store

0
21 listopada 2019, 18:18 Adrian Kotowski

W tym tygodniu Epic Games Store przygotował bezpłatną grę dla wielbicieli produkcji strategicznych. Wszyscy chętni mogą zupełnie za darmo przypisać do swojego konta produkcję Bad North: Jotunn Edition. Wiemy ponadto, że w przyszłym tygodniu otrzymany tytuł w zupełnie innym klimacie.

Aby otrzymać grę Bad North: Jotunn Edition, wystarczy przejść na tę stronę i kliknąć przycisk Odbierz. W ten sposób otrzymacie naprawdę dobrą grę strategiczną, w której naszym celem jest odpieranie kolejnych fal wrogów, atakujących zajmowane przez gracza wyspy. Tytuł oferuje prostą, ale równocześnie całkiem przyjemną dla oka oprawę graficzną, a cały świat jest generowany proceduralnie. Bad North będzie dostępny do 29 listopada tego roku, do godziny 16:59.

Bad North Jotunn Edition

Po tym czasie gra zostanie zastąpiona przez dla wielu już kultowy tytuł Rayman Legends. Jeśli do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z tą świetną platformówką, która zresztą zebrała doskonałe oceny, to teraz będzie chyba najlepszy moment na nadrobienie zaległości.

Źródło: Epic Games Store
1