aktualności

The Messenger dostępny za darmo w Epic Games Store

0
14 listopada 2019, 20:28 Adrian Kotowski

Zgodnie z trwającą od dłuższego czasu tradycją, czwartek jest dniem udostępnienia darmowej gry na platformie Epic Games Store. W tym tygodniu możemy pobrać jedną pozycję, która powinna przypaść do gustu zarówno młodszym, jak i starszym graczom. Sprawdźmy, czy warto dodać do biblioteki grę The Messenger i jakiego tytułu mamy spodziewać się w przyszłym tygodniu.

W ostatnim newsie o darmowych grach na EGS podaliśmy już wstępny zarys gry The Messenger, która jest całkiem przyjemną dla oka platformówką, utrzymaną w stylu gier na 16-bitowe konsole. Tytuł ma charakteryzować się dynamiczną i zręcznościową rozgrywkę, oferuje system rozwoju bohatera i ma interesujący zestaw przeciwników, z silnymi bossami włącznie. The Messenger dodacie do swojej biblioteki, przechodząc tutaj i klikając przycisk "Odbierz". Dodatkowo za darmo dostępny jest również dodatek Picnic Panic, dostępny w tym miejscu.

The Messenger

The Messenger można odebrać za darmo do 21 listopada, do godziny 16:59. Po tym czasie gra zostanie zastąpiona przez produkcję strategiczną Bad North Jotunn Edition, w której gracz musi bronić zajmowanej wyspy przed kolejnym falami przeciwników.

Źródło: Epic Games Store
1