aktualności

Samsung Galaxy A51 - znamy wygląd i specyfikację techniczną

0
13 listopada 2019, 12:58 Bartosz Czechowicz

Bardzo solidny "średniak". Samsung przygotowuje się do premiery nowego smartfona z serii Galaxy A, modelu Galaxy A51. Urządzenie nie zostało jeszcze oficjalnie zapowiedziane, ale szczegółowymi informacjami na jego temat podzieliła się właśnie redakcja portalu GSMArena. Znamy zarówno wygląd, jak i specyfikację techniczną sprzętu.

Telefon na pierwszy rzut oka wyróżnia się ładną, praktycznie bezramkową konstrukcją, ale trzeba zauważyć, że ma on też bardzo solidne komponenty. Smartfon został wyposażony w 6,5-calowy ekran, układ Exynos 9611, 4 GB RAM-u, poczwórny aparat fotograficzny (48 Mpix + 12 Mpix, obiektyw szerokokątny + 12 Mpix, obiektyw tele + 5 Mpix, sensor głębi), 32-megapikselową kamerę do rozmów wideo oraz baterię 4000 mAh. Całości dopełniają złącze USB typu C, 3,5-milimetrowe wyjście audio oraz Android 10.

Niestety, nie wiadomo, kiedy dokładnie urządzenie zostanie oficjalnie zapowiedziane. Tajemnicą pozostaje również jego cena. Samsung niestety nie słynie jednak z atrakcyjnego stosunku kosztów zakupu do możliwości, więc raczej nie powinniśmy liczyć na to, że sprzęt będzie stanowił równie kuszącą propozycję, co np. niektóre modele Xiaomi.

Źródło: gsmarena
1