aktualności

Call of Duty: Mobile doczeka się oficjalnej obsługi kontrolerów

2
12 listopada 2019, 16:17 Bartosz Czechowicz

Na to czekaliśmy. Call od Duty to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku gier wideo. Seria miała kilka słabszych odsłon, jednak trudno nie zauważyć, że w szerokim ujęciu odniosła ona naprawdę ogromny sukces. Niektórzy przypuszczali, że totalną klapą okaże się jej odsłona przeznaczona na urządzenia przenośne, Call of Duty: Mobile, jednak statystyki mówią co innego.

Na początki października pisaliśmy, że tytuł, w ciągu 3 dni, jakie minęły od premiery Call od Duty: Mobile, grę pobrano przeszło 20 mln razy. Nic dziwnego więc, że deweloperzy chcą "kuć żelazo póki gorące" i zachęcać do zabawy nowe osoby, a jednocześnie zachować obecną bazę graczy. Twórcy postanowili, że w tym celu dodadzą do aplikacji obsługę kontrolerów. Nie wiadomo, kiedy dokładnie ma się ona pojawić, ale z oficjalnego komunikatu studia odpowiedzialnego za grę wynika, że prace nad takim usprawnieniem już trwają. Wbrew pozorom jest ono bardzo istotne i może mieć ogromny wpływ na dalszą popularność Call of Duty: Mobile. Możliwość korzystania z np. padów wyeliminuje jedną z największych wad zabawy na smartfonach i tabletach, czyli konieczność sterowanie za pomocą dotykowe ekranu.

Sony PlayStation 4 Pro - sprawdź aktualne ceny!

W sieci mówi się, że osoby używające kontrolerów najpewniej będą grały tylko między sobą. To bardzo dobra wiadomość, jeśli patrzymy na balans rozgrywki, ale taki system oznacza również, że internauci zostaną podzieleni na grupy, co z kolei może nastręczać problemów przy szukaniu kompanów do zabawy. Jak całość wypadnie w praktyce? Czas pokaże.

Źródło: ubergizmo
szymon1051Zobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
szymon10512019.11.12, 19:08
Dlaczego w artykule w grze na androida jest 'Sony PlayStation 4 Pro - sprawdź aktualne ceny!'?

Przynajmniej dopasujcie to :).
samsung70Zobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
samsung702019.11.12, 21:24
-1#2
szymon1051 @ 2019.11.12 19:08  Post: 1222704
Dlaczego w artykule w grze na androida jest 'Sony PlayStation 4 Pro - sprawdź aktualne ceny!'?

Przynajmniej dopasujcie to :).


nie zgadniesz kolego, ale jest to REKLAMA , tada tsss
Funkcja komentowania została wyłączona. Do dyskusji zapraszamy na forum.
1