aktualności

OnePlus 7T i OnePlus 7T Pro trafiają do sklepów w Europie

2
18 października 2019, 16:24 Bartosz Czechowicz

Czekaliście na najnowszego "zabójcę flagowców"? Mamy dla was dobrą wiadomość! OnePlus 7T trafia właśnie do sklepów w Europie. Z udostępnionych w sieci materiałów wynika, że na Starym Kontynencie można kupić nie tylko podstawowy wariant urządzenia, ale także edycje Pro oraz McLaren. Czy warto dać szansę tym modelom?

Zdecydowanie tak. Sprzęt nie cechuje się może tak dobrym stosunkiem ceny do jakości co np. Xiaomi Mi 9T Pro, ale i tak trudno nie zauważyć, że mamy do czynienia z jednymi z najbardziej opłacanych smartfonów na rynku. Ze szczegółowymi informacjami na temat OnePlusa 7 zapoznacie się tutaj, podczas gdy specyfikację techniczną edycji Pro znajdziecie pod tym linkiem. Co ważne, oba urządzenia znajdziemy już w polskich sklepach. Warto jednak wstrzymać się trochę z zakupem, ponieważ smartfony mogą być sprowadzane z zagranicy, przez co są szanse, że ich ceny, przynajmniej na dzień dzisiejszy, są nieco zawyżone. Oferty z polskich sklepów znajdziecie na popularnym Skąpcu.

Czy nowe OnePlusy okażą się sukcesem? Najpewniej tak. Firmie można wprawdzie zarzucić brak większych innowacji w stosunku do modeli OnePlus 7 i OnePlus 7 Pro, jednak nie zmienia to faktu, że wciąż mamy do czynienia z bardzo, bardzo dobrym sprzętem.

Źródło: gsmarena
raggbyZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
raggby2019.10.18, 20:31
Właśnie zamówiłem OP7 od Chińczyka za 1500zl. Nie mogę się doczekać. Myśle ze to super cena. Niżej nie będzie do końca roku.
Edytowane przez autora (2019.10.18, 20:31)
xedeZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
xede2019.10.21, 11:45
za 1850 jest 7t juz od chinczykow
Zaloguj się, by móc komentować
1