aktualności

Total War Saga: TROY oficjalnie zapowiedziane

4
19 września 2019, 17:19 Adrian Kotowski

Strategia inspirowana „Iliadą” Homera. Seria Total War przenosiła nas już w różne okresy historii ludzkości. Tym razem twórcy postanowili zaprowadzić nas do Troi, byśmy mogli wziąć udział w legendarnej wojnie trojańskiej i zbudować swoje własne, potężne imperium. Szykuje się masa świetnej zabawy przy wymagających walkach i chłonięcia specyficznego dla epoki brązu klimatu.

Total War Saga: TROY skupia się na przedstawieniu wojny trojańskiej, w typowej dla serii stylistyce. Mechanika rozgrywki jest oczywiście typowa dla produkcji z serii Total War – zarządzamy imperium w trybie turowym, natomiast bitwy toczymy już w czasie rzeczywistym. Creative Assembly przekonuje, że produkcja umożliwi nam poznanie konfliktu zarówno z perspektywy Greków, jak i Trojan. Do wyboru otrzymamy ośmiu słynnych bohaterów, charakteryzujących się specyficznymi umiejętnościami mającymi wpływ na potyczki i zarządzanie państwem.

Wiemy na pewno, że Total War Saga: TROY zadebiutuje na rynku w 2020 roku i będzie dostępne na platformie Steam. Deweloperzy zagwarantują również polską, kinową wersję językową oraz udostępnią jakieś tajemnicze, nowe mechaniki, które mają być zgodne z okresem historycznym. Niewykluczone więc, że w produkcji zobaczymy coś na wzór konia trojańskiego, przynajmniej jako easter egg. Ujawniono również, że w Total War Saga: TROY zagrają nie tylko użytkownicy Windowsa, ale również systemów Linux i macOS. Niemniej, ta druga grupa będzie musiała trochę poczekać na przygotowaną dla nich wersję tytułu.

Jeśli nie mieliście wcześniej do czynienia z serią Total War, a interesuje Was gra Total War Saga: TROY, to warto nadrobić zaległości i nabyć jedną z starszych gier. Poniżej znajdziecie kilka naszych propozycji.

Źródło: Steam
wingedhusarZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
wingedhusar2019.09.19, 22:37
mam nadzieje że nie na silniku z attylli
lolek.oloZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
lolek.olo2019.09.20, 00:28
Może tym razem dopracują produkt przed premierą? Doświadczenie nauczyło mnie żeby nie kupować gier z tej serii wcześniej niż rok po premierze.
OsgiliathZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
Osgiliath2019.09.20, 07:55
Od czasów Rome II nauczyli się, że wprowadzanie półproduktu, ale zgodnie z datą premiery nie jest dobrym pomysłem, więc wolą przesuwać termin wypuszczenia gry w celu jej doprasowania, co choćby przy 3K wyszło im na dobre. Z resztą o ile RII po nastu patchach jest całkiem przyjemne tak z kolejnymi grami już nie było takiego problemu pod kątem jakości po premierze.

Biorąc pod uwagę, że od pierwszego Warhammera to studio jest na fali wznoszącej imo nie powinno być źle.
DeniryerZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
Deniryer2019.09.20, 14:28
Jak poprawią wykorzystanie procesora w multi to może nawet kupie. Z ustawieniami graficznymi zszedłem na średnie i nadal mam dropy do 45-50FPS, a procesor się nudzi.

Funkcja komentowania została wyłączona. Do dyskusji zapraszamy na forum.
1