aktualności

Xiaomi: seria Redmi K20 z bardzo dobrą sprzedażą, nowy model w drodze

0
17 września 2019, 17:02 Bartosz Czechowicz

To było do przewidzenia. Kiedy Xiaomi zapowiedziało modele Redmi K20 i Redmi K20 Pro, w Polsce znane pod nazwami Mi 9T i Mi 9T Pro, urządzenia spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem w sieci. Nic dziwnego - sprzęt wyróżniał się rewelacyjnym stosunkiem ceny do jakości, a droższy z telefonów, Redmi K20 Pro/Mi 9T Pro, został nazwany nieoficjalnym następcą Pocophone'a F1.

Teraz dowiedzieliśmy się, jak dużą popularnością cieszą się smartfony. Xiaomi ujawniło, że sprzedało już 3 mln urządzeń z serii Redmi K20/Mi 9T. To rewelacyjny wynik, jeśli wziąć pod uwagę dane dotyczące dystrybucji wspomnianego wcześniej, chwalonego w sieci Pocophone'a F1. Co ciekawe, producent zdradził, że planuje kolejny model z omawianej w tekście serii. Sprzęt ma zadebiutować pod nazwą Redmi K20 Pro Exclusive Edition/Mi 9T Exclusive Edition i zostanie wyposażony w m.in. Snapdragona 855 Plus, poprawiony system chłodzenia i najpewniej do 12 GB pamięci RAM. Mówiąc krótko, szykuje się prawdziwy "zabójca flagowców".

Telefon ma zadebiutować już 19 września. Jego cena nie jest obecnie znana, ale koszty zakupu urządzeń z rodziny Redmi K20/Mi 9T sugerują, że będziemy mieć do czynienia z jednym z najbardziej opłacalnych smartfonów w Polsce. Miejmy nadzieję, że urządzenie pojawi się w oficjalnej dystrybucji na terenie naszego kraju.

Źródło: gsmarena
1