aktualności

OnePlus: już we wrześniu pokażemy własny telewizor!

1
21 sierpnia 2019, 15:41 Bartosz Czechowicz

Czas wyjść poza rynek smartfonów. OnePlus od lat słynie z high-endowych telefonów o bardzo dobrym stosunku ceny do jakości, jednak za kulisami mówi się, że firma chce nieco poszerzyć spektrum swojej działalności. Chińczycy zdradzili już, że przygotowują się do wprowadzenia do sklepów własnego telewizora, ale dopiero teraz poznaliśmy datę premiery sprzętu.

Pete Lau, aktualny dyrektor generalny OnePlusa, ujawnił, że urządzenie zostanie oficjalnie zaprezentowane we wrześniu. Telewizor najpierw pojawi się w Indiach, jednak z czasem trafi on także do Ameryki Północnej, Chin i Europy. Niestety, obecnie nie wiadomo, kiedy dokładnie sprzęt będzie dostępny na Starym Kontynencie. Tajemnicą pozostaje także jego cena. Dokładna specyfikacja techniczna urządzenia nie jest znana, ale w sieci mówi się, że firma zaoferuje nam więcej niż jeden model, a przekątne ich wyświetlaczy mają wynosić od 43 do 75 cali. Konstrukcje będą bazować na systemie Android TV.

Zobacz ranking najpopularniejszych telewizorów w Polsce!

Smartfony OnePlusa słyną z niskich cen i niezłych podzespołów, więc dobrym stosunkiem kosztów zakupu do możliwości mogę też cechować się nadchodzące telewizory przedsiębiorstwa. Jak poradzą sobie one z konkurencją w postaci np. dużo bardziej doświadczonego na rynku smart TV Samsunga? Czas pokaże.

Źródło: gsmarena
Rybaczek KoziołkaZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
Rybaczek Koziołka2019.08.22, 16:11
kiedy pokażą samolot pasażerski zasilany wyłącznie z akumulatorów? :D
Zaloguj się, by móc komentować
1