aktualności

Gamescom Opening Night Live - oglądaj konferencję na żywo

2
19 sierpnia 2019, 17:26 Adrian Kotowski

Już dzisiaj oficjalnie startują targi Gamescom i z tego powodu przygotowano kilka wartych zobaczenia wydarzeń. Jednym z nich jest konferencja Gamescom Opening Night Live, na której powinny pojawiać się nowe gry i ważne zapowiedzi. Swoją obecność na imprezie potwierdziło wielu słynnych twórców gier, w tym choćby Hideo Kojima, który ma na niej zaprezentować nowości związane z jego nadchodzącą grą Death Stranding.

Gamescom Opening Night Live to wydarzenie, którego żaden fan gier nie powinien ominąć. Impreza prowadzona przez znanego i cenionego w branży dziennikarza i producenta Geoffa Keigleya, twórcę plebiscytu The Game Awards, pozwoli nam przyjrzeć się tytułom, które w przyszłości trafią na PC i konsole. Poza wspomnianym pokazem rozgrywki z Death Standing (może też i oficjalną zapowiedzią wersji pecetowej), mamy spodziewać się wielu innych premier i ogłoszeń. Wśród gier, które na pewno zostaną zaprezentowane, trzeba wymienić Predator: Hunting Grounds, Destiny 2: Shadowkeeper, czy Call of Duty: Modern Warfare.

Powinniśmy zobaczyć też gry i zapowiedzi od takich firm jak Activision, Bandai Namco, Electronic Arts, Epic Games, Google Stadia, Deep Silver, Sony, THQ Nordic, Ubisoft i podmiotów wchodzących w skład Xbox Game Studios. Stream startuje od godziny 19:30, ale sama konferencja ma rozpocząć się o godzinie 20:00.

Źródło: Gamescom
LeBomBZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
LeBomB2019.08.19, 20:49
Szajs jakich, mało. Obejrzałem 50 minut i mam dość.
KhorniZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
Khorni2019.08.20, 11:41
Na gamescomie ma pokazać się gameplay cyberpunka? Wie ktoś coś?
Funkcja komentowania została wyłączona. Do dyskusji zapraszamy na forum.
1