aktualności

Realme 5 i Realme 5 Pro przetestowane w Geekbench

2
18 sierpnia 2019, 05:11 Bartosz Czechowicz

Konkurencja ma się czego obawiać. Realme wciąż jest bardzo świeżą marką na rynku smartfonów, ale firma i tak zdążyła już wyrobić sobie opinię producenta, którego urządzenia mogą rywalizować ze sprzętem np. Xiaomi. Wiele wskazuje jednak na to, że najciekawszy model przedsiębiorstwa dopiero trafi do sklepów. Chodzi oczywiście o omawianą przez nas, fotograficzną konstrukcję o nazwie Realme 5.

Wiadomo już, że telefon będzie kosztował mniej niż 560 zł (chodzi o cenę w Indiach, w Europie z pewnością zapłacimy więcej, ale ten smartfon i tak może być jedną z najciekawszych propozycji w segmencie mid-range), a teraz dowiedzieliśmy się, że trafi on do sklepów w dwóch wersjach - obie edycje pojawiły się właśnie w bazie danych benchmarku Geekbench. Z udostępnionych w sieci materiałów wynika, że podstawowa edycja urządzenia zostanie wyposażona w Snapdragona 665 i 4 GB RAM-u, podczas gdy wydanie Pro ma bazować na Snapdragonie 710 i 8 GB pamięci operacyjnej. Miejmy nadzieję, że oba modele dostaną wielokrotnie omawiany w sieci, rewelacyjny aparat fotograficzny oparty na czterech modułach.

Zdjęcia zrobione modelem Realme 5

Realme oficjalnie nie sprzedaje swoich produktów w Polsce, jednak osoby zainteresowane nadchodzącym sprzętem Chińczyków nie powinny mieć większych problemów ze sprowadzeniem własnego egzemplarza zza granicy. Alternatywnie warto zainteresować się innymi, dostępnymi w naszym kraju telefonami producentów z Państwa Środka. Kto wie, być może uda wam się znaleźć równie ciekawe propozycje?

Źródło: gsmarena
Filip454Zobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
Filip4542019.08.18, 16:22
-1#1
Ciekawe jak będzie z prędkością działania. Wątpię, żeby był demonem prędkości. Benchmarki to drugie, a system, użyta nakładka itp. to jedno ;)
Edytowane przez autora (2019.08.18, 18:05)
MariuschZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
Mariusch2019.08.18, 18:09
Na pierwszym obrazku jest Realme X. Poprawcie to.
Zaloguj się, by móc komentować
1