aktualności

Monument Valley 3 w drodze

1
1 sierpnia 2019, 11:32 Bartosz Czechowicz

Jedna z najciekawszych gier na urządzenia przenośne doczeka się kolejnej części. Ustwo Games, twórcy Monument Valley i Monument Vallet 2, ujawnili właśnie, że pracują nad trzecią odsłoną serii. Produkcja nie została wprawdzie omówiona przez studio, ale wzmianka na jej temat znalazła się w opublikowanym przez dewelopera ogłoszeniu o pracę. Czego dokładnie powinniśmy się spodziewać po tym tytule?

Pierwsze dwie części Monument Valley były logicznymi grami z widokiem izometrycznym, które cechowały się bardzo charakterystyczną, minimalistyczną oprawą graficzną. W obu produkcjach przemierzaliśmy surrealistyczne światy, rozwiązując środowiskowe zagadki przez tworzenie iluzji optycznych. Internauci pokochali tę markę jednak nie tylko ze względu na nietuzinkową stylistykę i intelektualne wyzwania, ale także dzięki wciągającej, pełnej niedopowiedzeń warstwie fabularnej. Czy Monument Valley 3 będzie podobne? Najpewniej tak, ale w sieci brakuje informacji na temat projektu - nie ma w tym jednak nic dziwnego, ponieważ Ustwo Games dopiero co zaczyna nad nim pracować.

Chcesz kupić smartfona dla gracza? Zobacz, ile kosztują modele Xiaomi Black Shark!

Kiedy należy spodziewać się premiery? Trudno powiedzieć, chociaż osobiście stawiałbym, że tytuł nie pojawi się na rynku wcześniej, niż pod koniec przyszłego roku. Miejmy tylko nadzieję, że będzie on pozbawiony mikropłatności, które od lat stanowią jedną z największych bolączek sporej części produkcji na urządzenia przenośne.

Źródło: ubergizmo
VendeurZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
Vendeur2019.08.01, 13:17
Genialna, jedna z najlepszych gier na telefony. Choć są i dziesiątki innych, o których warto byłoby wspomnieć.
Funkcja komentowania została wyłączona. Do dyskusji zapraszamy na forum.
1