aktualności

Xiaomi Mi Mix 4 5G może być już w drodze

2
30 lipca 2019, 19:37 Bartosz Czechowicz

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych serii Xiaomi doczeka się nowego reprezentanta. Model Mi Mix 3 5G był w grupie pierwszych smartfonów z nowym standardem dostępu do sieci, które trafiły do sprzedaży w Europie. Wiadomo, że firma pracuje nad jego następcą, a z udostępnionych w sieci materiałów wynika, że premiera urządzenia może być już bardzo, bardzo blisko.

Chińczycy niczego jeszcze oficjalnie nie zapowiedzieli, ale na stronie MIIT pojawił się właśnie nieznany jeszcze model Xiaomi o oznaczeniu kodowym M1908F1XE. Redakcja serwisu GSMArena utrzymuje, że to właśnie Mi Mix 4 5G. Czego dokładnie powinniśmy spodziewać się po tym sprzęcie? Seria zawsze dawała nam smartfony klasy premium, a nowy telefon najpewniej nie będzie wyjątkiem - oznacza to, że możemy oczekiwać Snapdragona 855 Plus, ekranu o rozdzielczości nie niższej niż 2340 x 1080 pikseli (taki panel miał Mi Mix 3 5G) oraz przynajmniej 6 GB pamięci RAM. Konstrukcja, jak przystało na członka linii Mi Mix, ma mieć możliwie jak najmniejsze ramki dookoła ekranu. Nie wiadomo jednak, czy w jej najnowszym reprezentancie, podobnie jak w modelu Mi Mix 3 5G,zostanie to osiągnięte dzięki zastosowaniu mechanizmu typu slider.

Portal GSMArena twierdzi, że urządzenie zadebiutuje w drugiej połowie 2019 roku. Kiedy dokładnie? Nie wiadomo. Tajemnicą pozostaje także cena smartfona, jednak Xiaomi znane jest z atrakcyjnych kosztów zakupu swoich produktów, a rodzina Mi Mix nie jest tutaj wyjątkiem - mówiąc krótko, telefon z pewnością będzie stanowił ciekawą alternatywę dla np. Samsunga Galaxy S10 5G.

Źródło: gsmarena
Rybaczek KoziołkaZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
Rybaczek Koziołka2019.07.31, 09:14
-1#1
nie ma 6G ? słabo :) no cóż, teraz producenci mydlą klientom oczy mega 'potrzebnym' 5G, podczas gdy wystarczy po prostu zmniejszyć zasięg i zagęścić nadajniki 4G, oraz dla urządzeń stacjonarnych WRESZCIE doprowadzić internet światłowodem.

5G jest dla producentów i księgowych liczących kasę, a ludzie dają się w to urabiać jak jakieś leszcze.
plmnbZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
plmnb2019.08.01, 08:03
'Wystarczy' - Jak wystarczy to wyłóż kilkanaście miliardów złotych na modernizacje stacjonarnego internetu tylko po to by potem 'za darmochę' mogły korzystać z tej infrastruktury inne firmy.
Funkcja komentowania została wyłączona. Do dyskusji zapraszamy na forum.
1