aktualności

Xbox Game Pass - nowe gry na drugą połowę lipca 2019

0
18 lipca 2019, 16:02 Adrian Kotowski

Usługa abonamentowa Microsoft znowu się rozrasta. Amerykańska firma przedstawiła już drugą w tym miesiącu listę tytułów, które będą dostępne dla subskrybentów Xbox Game Pass na PC oraz konsoli Xbox One. Tym razem przygotowano sześć produkcji, z czego cztery będzie można ograć na komputerach osobistych.

O pierwszej lipcowej liście tytułów dla subskrybentów Xbox Game Pass pisaliśmy na początku tego miesiąca. Microsoft stwierdził jednak, że warto dołożyć jeszcze kilka produkcji i trudno go ganić za tę decyzję. Jak już wspomnieliśmy, gier będzie sześć i będą udostępniane co kilka dni, do końca miesiąca. Wydaje się, że nieco lepszy zestaw przygotowano dla konsolowców, niemniej fani grania na PC też nie powinni narzekać. Dodatkowo firma przypomina o rozpoczynających się od 19 lipca testach technicznych Gears 5, w których mogą wziąć udział wszystkie osoby opłacające abonament XGP.  

Xbox Game Pass

Nowe gry w Xbox Game Pass:

Dodane 17 lipca:

  • Night Call (PC).

Zostaną dodane 18 lipca:

  • Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (XONE),
  • The Banner Saga 3 (PC).

Zostaną dodane 25 lipca:

  • For the King (PC, XONE),
  • Killer Instinct: Definitive Edition (PC, XONE),
  • Resident Evil 4 (XONE).

Microsoft przypomina przy okazji, że jeśli macie aktywny abonament Xbox Live Gold i wykupicie miesięczną subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate, to czas trwania tej ostatniej będzie sumował się z czasem, jaki pozostał do zakończenia złotego abonamentu Live. Firma z Redmond zachęca, by przedłużyć Xbox Live Gold i następnie skorzystać z promocyjnej oferty na XGP Ultimate, która pozwoli Wam zaoszczędzić sporo pieniędzy.

Źródło: Xbox Wire
1