aktualności

Fifa 19, Frostpunk i pięć innych gier dodane do Origin Access

0
9 lipca 2019, 18:46 Adrian Kotowski

Choć początkowo abonament przygotowany przez Electronic Arts miał wielu przeciwników, to z czasem przyciągał do siebie coraz większą liczbę zadowolonych klientów. Wszystko dzięki powiększaniu biblioteki o kolejne gry, z czym ponownie mamy do czynienia. W lipcu Origin Acces rozrośnie się o siedem tytułów, wśród których znajdziemy m.in. Fifę 19. Listę pozostałych pozycji znajdziecie w rozwinięciu.

Lipcowa aktualizacja Origin Access wygląda bardzo zachęcająco zarówno dla subskrybentów Origin Access Basic, jak i osób opłacających Origin Access Premier. Ta pierwsza grupa otrzyma cztery nowe tytuły, ze wspomnianą Fifą 19 i Frostpunkiem na czele. Z kolei abonenci droższej subskrypcji Premier dostana dodatkowo dostęp do Madden NFL 20 (jego wymagania sprawdzicie tutaj), czy świetnie przyjętej gry A Plague Tale: Innocence. Poniżej możecie sprawdzić listę wszystkich nowych gier. Co ważne, tym razem nie wszystkie tytuły dodane zostaną do biblioteki w tym samym czasie, a odpowiednia informacja o dacie ich udostępnienia znajduje się przy każdej pozycji.

Gry dla subskrybentów Origin Access Basic i Premier:

  • Frostpunk (9 lipca),
  • Moonlighter (9 lipca),
  • They Are Billions (18 lipca),
  • Fifa 19 (24 lipca).

Gry tylko dla subskrybentów Origin Access Premier:

  • Sea of Solitude (5 lipca),
  • A Plague Tale: Innocence (9 lipca),
  • Madden NFL 20 (25 lipca).

Origin Access Basic kosztuje 14,99 zł miesięcznie lub 79,99 zł rocznie, natomiast Origin Access Premier to koszt 59,90 zł miesięcznie albo 419,90 zł za cały rok z góry. O ile opłacalność drugiego abonamentu może być dla dużej części graczy wątpliwa, tak wersja Basic jest świetnie wyceniona i pozwala za niewielkie pieniądze ograć masę świetnych tytułów. Poniżej możecie zresztą sprawdzić, ile trzeba zapłacić za gry dołączone w tym miesiącu do biblioteki usługi EA.

Źródło: Electronic Arts
1