aktualności

AMD Wraith Prism z obsługą systemu podświetlenia Razer Chroma

1
8 lipca 2019, 12:50 Adrian Kotowski

Chłodzenie AMD rozświetli Wam peceta. W dzisiejszych czasach systemy podświetlenia znajdziemy w najróżniejszych podzespołach komputerowych, a coraz więcej klientów zwraca na nie uwagę wybierając nowy sprzęt. Nie dziwi więc, że AMD i Razer postanowili połączyć siły i przygotować coś, co powinno przyciągnąć uwagę użytkowników komputerów.

Poinformowano dzisiaj, że chłodzenie AMD Wraith Prism będzie obsługiwać system Razer Chroma, a podświetleniem będziemy mogli sterować przy pomocy programu Razer Synapse 3. Jeśli więc mamy inne akcesoria Razera, to bez problemu będziemy mogli zsynchronizować pracę zamontowanych w nich diod z chłodzeniem dołączanym do procesorów AMD. Zgodność z Razer Chroma Connect gwarantuje, że synchronizacja będzie też dotyczyć produktów takich firm jak MSI, ASRock, Thermaltake i Lian Li.

Samo chłodzenie AMD Wraith Prism z obsługą Razer Chroma jest dołączane do procesorów Ryzen 7 i Ryzen 9. Na liście modeli znajdziemy:

  • Ryzen 7 3700X,
  • Ryzen 7 3800X,
  • Ryzen 9 3900X,
  • Ryzen 9 3950X,
  • Ryzen 7 2700X (ostatnie modele).

Tego typu nowość może nie jest zbyt istotna z perspektywy osób, dla których liczy się głównie wydajność, ale i tak miło jest mieć urządzenie, które po prostu dobrze się prezentuje. Inna sprawa, że pewnie wielu użytkowników flagowych Ryzenów i tak skorzysta z własnego chłodzenia, pozostawiając Wraith Prisma w opakowaniu. Niemniej, zawsze lepiej jest mieć wybór, niż go nie mieć. Poniżej możecie natomiast sprawdzić ceny nowych Ryzenów dostępnych w sklepach:

Źródło: prasowe
StjepanZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
Stjepan2019.07.08, 13:59
Wreszcie dobre boxowane chłodzenie dają po to co dawali przy AM2/AM3 to masakra, a o intelu to szkoda gadać, 'dobre' boxy dawał w czasach LGA775.
Zaloguj się, by móc komentować
1