aktualności

Huawei Mate 30 Pro - specyfikacja techniczna

3
16 czerwca 2019, 18:40 Bartosz Czechowicz

Znamy też wygląd. Huawei, pomimo problemów, jakie nastręcza firmie blokada handlowa nałożona przez Stany Zjednoczone, przygotowuje się do premiery nowych flagowców z serii Mate. To modele Mate 30 i Mate 30 Pro, a ich premiera spodziewana jest na październik. Do prezentacji sprzętu zostało jeszcze sporo czasu, ale w sieci już teraz znajdziemy szczegółowe informacje na temat najmocniejszego z nadchodzących urządzeń.

Jeśli wierzyć redakcji portalu GSMArena, to Mate 30 Pro zostanie wyposażony w ekran AMOLED o przekątnej na poziomie 6,71-cala, układ Kirin 985, modem 5G Balong 5000, czytnik linii papilarnych zintegrowany z przednim panelem, poczwórny aparat fotograficzny (5-krotny zoom optyczny i 50-krotny zoom cyfrowy) oraz baterię 4200 mAh z funkcją szybkiego, przewodowego ładowania (55 W). Co ciekawe, wyświetlacz smartfona ma oferować częstotliwość odświeżania na poziomie 90 Hz - identyczne rozwiązanie widzieliśmy w OnePlusie 7 Pro. Ze stylistyką smartfona możecie zapoznać się na poniższych grafikach. Trudno nie zauważyć, że Chińczycy chyba trochę za bardzo inspirowali się najnowszymi konstrukcjami z rodziny Galaxy S10.

Wbrew temu, co mogłoby się wydawać, modele Mate 30 i Mate 30 Pro zadebiutują z Androidem. Co jednak zrobi Huawei, kiedy nie będzie mogło wydawać urządzeń korzystających z usług Google? Firma najpewniej postawi na inny system, ale ciężko powiedzieć, czy będzie to Sailfish OS, HongMeng/Ark OS, czy też może obie te platformy jednocześnie. Można jednak mieć nadzieję, że odcięcie przedsiębiorstwa od ekosystemu giganta z Mountain View obniży ceny jego urządzeń.

Źródło: gsmarena
ByakureiZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 33%
Byakurei2019.06.16, 21:28
-11#1
ja ostatnio na swojego pocophona f1 wgralem oxygen os.. ficzer jest taki ze mam 'fake' czytnik w ekranie do szpanowania.. no ale robie to tak.. trzymam palec na czytniku z tylu i na czytniku w ekranie ktory soft pokazuje.. bah naciskam rownomiernie tu i tu i ekran odblokowany.. mina uzytkownika obok z tym samym telefonem ale z miui na pokladzie.. bezcenna..
Pain&GainZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
Pain&Gain2019.06.16, 22:40
Byakurei @ 2019.06.16 21:28  Post: 1207487
ja ostatnio na swojego pocophona f1 wgralem oxygen os.. ficzer jest taki ze mam 'fake' czytnik w ekranie do szpanowania.. no ale robie to tak.. trzymam palec na czytniku z tylu i na czytniku w ekranie ktory soft pokazuje.. bah naciskam rownomiernie tu i tu i ekran odblokowany.. mina uzytkownika obok z tym samym telefonem ale z miui na pokladzie.. bezcenna..Po prostu niesamowite... aż na forum trzeba było o tym napisać.
FonzieZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
Fonzie2019.06.17, 10:36
Na fotce widać że niezbyt przejęli się blokadą USA.
Telefon dalej z kompletem apek od Google...
Zaloguj się, by móc komentować
1