aktualności

Nintendo zapowiada kontynuację gry The Legend of Zelda: Breath of The Wild

3 12 czerwca 2019, 17:16 Bartosz Czechowicz

To było do przewidzenia. Zapowiedziana w 2017 roku przez Nintendo konsola Switch, wbrew wielu przypuszczeniom, okazała się ogromnym hitem. Urządzenie owszem, odstawało od PlayStation 4 i Xboksa One mocą obliczeniową, ale za to jego twórcy mogli pochwalić się kilkoma bardzo dobrymi grami. Jednym z tytułów, które napędzały sprzedaż tego modelu, było rewelacyjne The Legend of Zelda: Breath of The Wild.

W sieci bardzo szybko zaczęto mówić, że gra doczeka się kontynuacji. Cóż, taki scenariusz wydawał się bardzo prawdopodobny. Switch wciąż ma dość ubogą bibliotekę tytułów na wyłączność, a najnowsza Zelda zebrała tak wysokie noty, że byłoby dziwnym, gdyby Nintendo nie zdecydowało się na bezpośrednią kontynuację. Teraz wszystkie te pogłoski zostały oficjalnie potwierdzone. Japończycy zdradzili, że pracują już nad Breath of The Wild 2, ale do sieci nie przedostały się żadne szczegóły na temat gry. Jedyne co mamy, to jej pierwszy teaser. Z materiałem wideo zapoznacie się poniżej.

Kiedy nowe przygody Linka trafią na rynek? Nie wiadomo. Osobiście stawiałbym jednak, że produkcja może pojawić się końcem tego albo na początku przyszłego roku. O Breath of The Wild 2 mówi się przecież już od dłuższego czasu, więc prace nad grą mogą być na dość zaawansowanym etapie. Kto wie, być może, wraz z tym tytułem, Japończycy wprowadzą również tańszą wersję Switcha. Obecnie sprzedawany model jest dość drogi i wiele osób z pewnością ucieszyłoby się, gdyby firma wydała np. tańszą edycję działającą tylko jako konsola przenośna,

Źródło: ubergizmo
BartesZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
Bartes2019.06.12, 17:44
Pierwszy akapit i.. to było do przewidzenia, kto popełnił tego newsa. Ten człowiek używa jakiś szablonów. Ewentualnie jest wróżbitą, bo wszystko dla niego było do przewidzenia. To nie Bartosz, to Maciej, wróżbita.
PC_HunterZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
Autor publikacjiPC_Hunter2019.06.12, 18:26
Bartes @ 2019.06.12 17:44  Post: 1207045
Pierwszy akapit i.. to było do przewidzenia, kto popełnił tego newsa. Ten człowiek używa jakiś szablonów. Ewentualnie jest wróżbitą, bo wszystko dla niego było do przewidzenia. To nie Bartosz, to Maciej, wróżbita.


Naprawdę, kontynuacja była taką niespodzianką? Ile mieliśmy plotek na jej temat od premiery pierwszej części?
sevaeZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
sevae2019.06.13, 09:58
No ile? Ja nie znam tych plotek, jestem ciekaw. Bo że kolejna zelda będzie to było pewne, ale bezpośrednia kontynuacja BotW to mnie zaskoczyli. Ocaryna miała kontynuację, ale to tylko dlatego, że w produkcji podzielono grę na dwie części, reszta Zeld chyba nie miała bezpośrednich kontynuacji (chyba, że te małe przenośne).
Edytowane przez autora (2019.06.13, 09:59)
Zaloguj się, by móc komentować
1