aktualności

Conan Unconquered - poznaliśmy wymagania sprzętowe interesującej strategii

0
25 maja 2019, 10:01 Adrian Kotowski

Premiera nadchodzi wielkimi krokami. Studio Petroglyph udostępniło w sieci oficjalne wymagania sprzętowe gry Conan Unconquered. Z danych wynika, że produkcję tę odpalimy nawet na bardzo słabym pececie ze zintegrowanym układem graficznym.

Dobrych RTS-ów nigdy za wiele, więc śmiało można zakładać, że fani gatunku śledzą rozwój Conan Unconquered. Jest to zdecydowanie jedna z ciekawszych strategii czasu rzeczywistego ostatnich kilku lat, których zresztą zbyt wiele nie było. Za jej powstanie odpowiedzialni są weterani ze studia Petroglyph, których część z Was może kojarzyć z takich gier jak Rise of Immortals, Grey Goo (tu sprawdzisz cenę gry), czy Star Wars: Empire at War. To także ci deweloperzy zostali wyznaczeni do przygotowania remasterów Command & Conquer.

Conan Unconquered

Wracając do Conan Unconquered, to jak już wspomnieliśmy, jest to RTS z elementami survivalu, którego akcja rozgrywa się w świecie Conana Barbarzyńcy. Zadaniem gracza jest odpieranie kolejnych fal wrogów przy pomocy swojej potężnej armii, a także budowa i rozwój twierdzy, której należy bronić za wszelką cenę. Pomysł na grę wydaje się być wzięty ze świetnego They Are Billions, choć oczywiście światy są zupełnie różne. Przyjemność z rozgrywki mają zapewnić niezłe mechaniki, w tym możliwość zwrócenia się o pomoc do bogów. Gra ma oferować również losowo generowane mapy, dzięki czemu rozgrywka nie powinna nam się szybko znudzić.

Conan Unconquered

Premiera Conan Unconquered została wyznaczona na 30 maja tego roku. Jeśli zamierzacie kupić grę, to warto też sprawdzić, czy będzie dobrze działać na Waszym sprzęcie. Poniżej znajdziecie podane przez producenta wymagania sprzętowe, które są na szczęście bardzo niskie.

Specyfikacja minimalna:

  • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit,
  • Procesor: Intel Core i3 3 GHz lub odpowiednik AMD,
  • Pamięć RAM: 8 GB,
  • Karta graficzna: Intel HD Graphics 620 lub dowolna karta AMD/Nvidii zgodna z DX11,
  • Dysk twardy: 10 GB wolnego miejsca.

Specyfikacja zalecana:

  • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit,
  • Procesor: Intel Core i5 3 GHZ lub odpowiednik AMD,
  • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 970 lub AMD Radeon RX 580 (tu sprawdzisz jej cenę),
  • Dysk twardy: 10 GB wolnego miejsca.
Źródło: Steam
1