aktualności

Sony: The Last of Us 2 i Death Stranding pojawią się na PlayStation 4

1
23 maja 2019, 12:56 Bartosz Czechowicz

Firma uspokaja swoich klientów. Kiedy Sony potwierdziło, że pracuje już nad PlayStation 5, wiele osób zaczęło zastanawiać się, na jaką dokładnie platformę trafią gry, które zostały zapowiedziane przez Japończyków, a które nie pojawiły się jeszcze w sprzedaży. Szczególnie dużo emocji budziła nadchodząca premiera dwóch tytułów: The Last of Us 2 oraz Death Stranding.

Internauci spekulowali, że obie gry mają zadebiutować wraz z następcą PlayStation 4. Cóż, nic dziwnego, skoro urządzenie, według niektórych plotek, miało pojawić się nawet pod koniec przyszłego roku. Teraz wiemy jednak, że będzie to raczej 2021 albo nawet 2022 rok, a producent potwierdził, że zarówno The Last of Us 2, jak i Death Stranding trafią na obecną generację konsol. Informację ujawniono podczas konferencji, którą Sony zorganizowało dla swoich pracowników. Z materiałów, które przedostały się do sieci, wynika, że PlayStation 4 będzie odgrywać bardzo dużą rolę w planach przedsiębiorstwa jeszcze przez co najmniej 3 lata. Podczas imprezy po sali krążyły grafiki ze wspomnianych wcześniej gier, co potwierdza, że pojawią się one na obecnej konsoli Japończyków.

Kiedy natomiast zadebiutują The Last of Us 2 i Death Stranding? Nie wiadomo. Niewykluczone jednak, że informacje na ten temat poznamy podczas czerwcowych targów E3.

Źródło: ubergizmo
1