aktualności

Stories Untold za darmo w Epic Games Store i pierwsza wyprzedaż

3
16 maja 2019, 17:43 Jan Domański

Właśnie od około pół godziny można dodać do swojej biblioteki na Epic Games Store za darmo grę Stories Untold. To kolejny tytuł przewijający się przez akcję promocyjną platformy. Jeszcze przed chwilą czasowo bez płatności mogliśmy zaopatrzyć się w World of Goo. Tak jak wszystkie poprzednie gry, i Stories Untold będzie w promocyjnej cenie 0 zł przez 2 tygodnie, czyli do 30 maja.

Wystartowała też pierwsza w historii platformy firmy Epic wyprzedaż. Epic Mega Sale ma miejsce do 13 czerwca. Epic Games Store obniżył ceny wielu gier o nawet 75%. Co więcej przy zakupie każdej gry w cenie od 60 zł, można otrzymać dodatkowe 40 zł zniżki. Nawet jeśli złożyliście zamówienia wczoraj, czy tydzień temu, a teraz byłoby taniej, to i tak nie musicie się denerwować. Zakupy w dniach od 2 do 15 maja mają być objęte zwrotem kosztów wyrównującym zapłatę za gry do obecnej ceny promocyjnej, a jeśli były to preorderowe zamówienia, to obowiązuje zwrot 40 zł.

Porównaj ceny gier na PC

Wracając do Stories Untold, to przygodowy horror. Akcja gry toczy się w latach ’80 i składają się na nią cztery osobne historie. To w zasadzie gry w grze, bo kierujemy w nich poczynaniami naszego bohatera grającego w tekstowe przygodówki, które wraz z rozwojem czasu stają się niepokojące. Może są czymś więcej niż tylko fikcją?

[AKTUALIZACJA 18:20 16.05.2019]

Znamy już grę, która będzie oferowana w kolejnym etapie promocji za darmo. To RIME od studia Tequila Works. Jak czytamy w opisie gry na platformie Epic: "Wciel się w postać chłopca, który obudził się na tajemniczej wyspie po gwałtownej burzy. Oprócz chłopca na wyspie są tylko dzikie zwierzęta, dawno zapomniane ruiny i masywna, przyciągająca uwagę wieża. Młody bohater, kierując się rozsądkiem i chęcią wydostania się z wyspy, a także wskazówkami pomocnego lisa, musi zbadać tajemniczą wyspę, dotrzeć na szczyt wieży i odkryć jej ściśle strzeżone sekrety."

Źródło: Epic Games Store
mag_zbcZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
mag_zbc2019.05.16, 18:20
Za darmo to i ocet słodki
CentronixZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
Centronix2019.05.16, 19:27
Rime jest ładne i intrygujące... na początku. Lecz to gra raczej do chilloutu niż rozrywki. Zagadki raczej monotonne.
StormZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
Storm2019.05.16, 19:40
-6#3
edit - nie tu mialem napisac koment :|
Edytowane przez autora (2019.05.16, 19:40)
Funkcja komentowania została wyłączona. Do dyskusji zapraszamy na forum.
1