aktualności

Razer Synapse i Cortex bez konieczności rejestracji kont użytkowników

3
15 maja 2019, 17:02 Jan Domański

Ostatnio wspominaliśmy w zasadzie tylko o negatywnych sprawach związanych z prywatnością w segmencie technologii. A to wyciek danych, konieczne jeśli chcemy z niego korzystać zbieranie informacji przez oprogramowanie zainstalowane w urządzeniu i tak dalej. Tym razem kwestia może nie jest aż tak spektakularna, ale pozytywna. Od teraz aby używać w pełnej krasie aplikacji Razer Synapse oraz Razer Cortex, można skorzystać z lokalnego konta gościa.

Oczywiście metoda logowania na zarejestrowanego w sieci użytkownika pozostała, ale dodano tą mniej inwazyjną i bardziej współgrającą z dbaniem o prywatność. Poprzednio rejestracja wiązała się z utworzeniem konta on-line (Razer ID), podaniem danych e-mail. Zrobiło to ponad 60 milionów użytkowników. Teraz nie trzeba mieć nawet aktywnego połączenia internetowego przy logowaniu (jako gość).

Sprawdź aktualne ceny myszki Razer DeathAdder Elite

Sprawdź aktualne ceny klawiatury Razer Ornata

Jak pisze o aplikacji sam producent: „Synapse 3 (obecnie w wersji beta) to aplikacja, która pozwala użytkownikom na zaawansowaną konfigurację kompatybilnych urządzeń Razera, w tym tworzenie nowych skrótów klawiaturowych, przypisywanie makr, personalizację podświetlenia Chroma oraz Philips Hue.”

Najnowszą wersję oprogramowania Razer Synapse 3 możecie pobrać tutaj.

Źródło: prasowe
koder55Zobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
koder552019.05.15, 17:22
Czemu tytuł newsa jest pogrubiony?
KenjiroZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
Kenjiro2019.05.15, 21:05
Czyli nadal będzie upierdliwie wołać przy każdym uruchomieniu systemu, aby się zalogować, tylko będzie można pominąć. Po prostu szok, już biegnę kupować.
GobliZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
Gobli2019.05.16, 15:40
Kenjiro @ 2019.05.15 21:05  Post: 1203266
Czyli nadal będzie upierdliwie wołać przy każdym uruchomieniu systemu, aby się zalogować, tylko będzie można pominąć. Po prostu szok, już biegnę kupować.

u mnie loguje automatycznie ;) cóż, to wciąż beta.
Funkcja komentowania została wyłączona. Do dyskusji zapraszamy na forum.
1