aktualności

Origin Access z nowymi grami - na liście Tropico 6 i Mutant Year Zero: Road to Eden

1 14 maja 2019, 22:13 Adrian Kotowski

Abonenci mogą mieć powody do zadowolenia. Electronic Arts drugi już raz w tym miesiącu zaktualizowało listę produkcji, które są dostępne w bibliotece usługi Origin Access. Tym razem przygotowano cztery tytuły dla subskrybentów wersji Basic i dwa dodatkowe dla osób opłacających abonament Premium. Niezależnie od wybranej subskrypcji tytuły są naprawdę bardzo dobre.

Po ostatniej aktualizacji, dodającej do bazy 12 tytułów ze świata Gwiezdnych Wojen, przyszedł czas na trochę bardziej zróżnicowany pakiet. W nowym pakiecie gier rozszerzających skarbnicę Origin Access znajdziemy m.in. niedawno debiutujące na rynku gry Tropico 6 (sprawdź cenę gry) i Mutant Year Zero: Road to Eden. Te dwie produkcje są niestety dostępne wyłącznie w droższej wersji abonamentu. W zestawie Basic znalazł się za to bardzo chwalony Into the Breach oraz dla pewnej części graczy kultowy już FTL: Faster Than Light. Pełen zestaw prezentuje się tak:

Gry dostępne dla abonentów Origin Access Basic:

  • Into the Breach,
  • FTL: Faster Than Light,
  • Shift Quantum,
  • Detention.

Gry dostępne wyłącznie dla abonentów Origin Access Premium:

  • Tropico 6,
  • Mutant Year Zero: Road to Eden.

Jak zwykle przypominamy, że podstawowa wersja subskrypcji kosztuje 14,99 zł miesięcznie i 79,99 zł za cały rok z góry. Dla bardziej wymagających klientów przeznaczony jest abonament Origin Access Premium, którego cena to 59,90 zł za miesiąc i 419,90 zł za rok.

Źródło: Electronic Arts
BILI82Zobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
BILI822019.05.15, 08:08
i odpalasz origin z kontem premier a tam akzda z tych gierek... kup teraz.... naprawde origin to jest najgorszy syf jaki powstal tak jak cale ea
Ze względu na obowiązującą ciszę wyborczą funkcja komentowania została wyłączona do dn. 2019-05-26 godz. 21:00.
1