aktualności

Modele Pixel 3a i Pixel 3a XL jednak bez testowej wersji Androida Q

2
13 maja 2019, 18:03 Bartosz Czechowicz

Źle to się zaczyna. Google kilka dni temu oficjalnie zapowiedziało nowe telefony z serii Pixel, modele Pixel 3a i Pixel 3a XL. Wraz z urządzeniami zadebiutowała także testowa wersja Androida Q. Oprogramowanie początkowo udostępniono na 21 modeli smartfonów. Wśród obsługiwanych konstrukcji zabrakło nowych Pikseli, jednak producent szybko poinformował, że na nich również uruchomimy poglądową wersję platformy.

Telefony Pixel 3a i Pixel 3a XL pojawiły się na liście urządzeń obsługiwanych przez testowe wydanie nowego Androida, jednak z najnowszych doniesień wynika, że Google zdążyło już je... usunąć z całego zestawienia. Dlaczego? Oficjalnie nie wiadomo. Niewykluczone jednak, że chodzi problemy, które użytkownicy tego sprzętu mają z powrotem do stabilnej wersji Androida Pie. Posiadacze nowych Pikseli, którzy zdążyli pobrać Androida Q, narzekają, że ich urządzenia wyrzucają błędy przy próbie przeprowadzenia tzw. downgrade'u.

Sprawdź, ile kosztują starsze, high-endowe smartfony firm Huawei i Honor (ich ceny powinny teraz spadać):

Telefony Google słyną z długiego okresy wsparcia w postaci aktualizacji oprogramowania i różnego rodzaju... błędów. Zeszłoroczna generacja Pikseli doczekała się naprawdę sporej liczby publikacji dotyczących usterek, na które uskarżają się klienci Google. Czy tak samo będzie w przypadku modeli Pixel 3a i Pixel 3a XL? Miejmy nadzieję, że nie.

Źródło: ubergizmo
likoZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
liko2019.05.13, 19:00
Jednak..plotka pozostaje plotką, PCLAbie :/
PACHZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
PACH2019.05.14, 08:04
'jednak producent szybko poinformował, że na nich również uruchomimy poglądową wersję platformy.'
Czyli wszystko w naszych błędach... yyy rękach? :E
Zaloguj się, by móc komentować
1