aktualności

Samsung Galaxy Fold na dniach z oficjalną datą premiery

3
9 maja 2019, 15:31 Jan Domański

Po ogłoszeniu problemów z dotrzymaniem terminu premiery Samsunga Galaxy Fold i niepewności związanej z nową datą premiery, nie wiemy nic konkretnego na temat dnia, kiedy Galaxy Fold finalnie trafi na rynek. CEO Samsunga Dong Jin Koh w rozmowie z The Korea Herald wypowiedział się na temat wdrożenia smartfonu w USA, i zdaje się że w ciągu dni finalna data premiery będzie już znana.

„Firma dokonała przeglądu defektów spowodowanych dostaniem się substancji do urządzeń i w ciągu kilku dni będziemy mieć konkluzję w sprawie premiery.” - “(The company) has reviewed the defect caused from substances (that entered the device), and we will reach a conclusion in a couple of days (on the launch).” - Koh Dong-jin za The Korea Herald. Później spytany, czy premiera w USA może odbyć się jeszcze w tym miesiącu odpowiedział, że „Nie będziemy spóźnieni” - „We will not be too late”.

Na podstawie komentarzy CEO Samsunga, The Korea Herald wysnuwa wniosek, że wdrożenie Galaxy Fold może być bliżej niż oczekujemy. Tym bardziej, że Samsung zakończył już przegląd wadliwych telefonów zebranych od testerów. Uszkodzenia zdawały się występować w następstwie usunięcia warstwy ochronnej, ale też dostania się pod nią drobinek.

Samsung Galaxy S10+ - sprawdź aktualne ceny

Samsung Galaxy S10 - sprawdź aktualne ceny

Samsung Galaxy S10e - sprawdź aktualne ceny

Obecnie koncern podejmuje środki zapobiegawcze, które mają przeciwdziałać tego typu problemom. Obejmują one wzmocnienie trwałości odsłoniętych obszarów na zawiasie i zminimalizowanie niewielkiej szczeliny między warstwą ochronną a ramką głównego wyświetlacza, aby zapobiec przedostaniu się do urządzenia jakichkolwiek zanieczyszczeń.

Źródło: koreaherald
VendeurZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
Vendeur2019.05.09, 16:36
-6#1
Po co ten idiotyczny news, który w zasadzie jest kopią innego sprzed 2 dni: https://pclab.pl/news80537.html i kompletnie nic nie wnosi nowego? Po to, aby przy okazji lania wody umieścić w nim linki afiliacyjne Samsunga?
WibowitZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
Wibowit2019.05.09, 18:09
„Nie będziemy za późno” - „We will not be too late”.

To chyba Google Translate tłumaczył. Bardziej po polsku byłoby: 'Nie będziemy zbyt spóźnieni'.
WenezZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
Wenez2019.05.09, 20:32
-1#3
Wibowit @ 2019.05.09 18:09  Post: 1202126
„Nie będziemy za późno” - „We will not be too late”.

To chyba Google Translate tłumaczył. Bardziej po polsku byłoby: 'Nie będziemy zbyt spóźnieni'.

Albo po prosu, nie będziemy za późno.
Funkcja komentowania została wyłączona. Do dyskusji zapraszamy na forum.
1