aktualności

Nintendo: Super Mario Maker 2 pod koniec czerwca, E3 bez żadnego sprzętu

2 25 kwietnia 2019, 20:03 Bartosz Czechowicz

Firma odsłania karty. Nintendo podzieliło się właśnie swoimi planami na najbliższe kilka tygodni. Firma zdradziła, że w czerwcu na Switcha trafi Super Mario Maker 2. Dowiedzieliśmy się też, że Japończycy na E3 jednak nie pokażą wspomnianej przez nas dzisiaj, tańszej wersji konsoli.

Super Mario Maker 2 ma zadebiutować 28 czerwca. Niewykluczone jednak, że szczegółowe informacje na temat tej produkcji poznamy wcześniej, ponieważ Nintendo najprawdopodobniej omówi ją podczas targów E3. Gra, wzorem poprzedniej części, będzie rozbudowanym kreatorem, który pozwoli na tworzenie własnych poziomów dla świata Mario. Co ciekawe, za kulisami mówi się, że w tytule pojawi się jakiś rodzaj trybu multiplayer. Niestety, obecnie nie wiadomo, jak dokładnie miałby on wyglądać.

Nintendo Switch - sprawdź aktualne ceny!

Japończycy przy okazji zdradzili też, że na E3 nie zobaczymy żadnego nowego sprzętu. Firma tym samym zdementowała pogłoski, jakoby impreza miała przynieść tańszą wersję Switcha. Czy jednak oznacza to, że takiego sprzętu nie ma w planach? Niekoniecznie. Niewykluczone bowiem, że po prostu zadebiutuje on w późniejszym, niż przypuszczaliśmy, terminie.

Źródło: ubergizmo
*Konto usunięte*2019.04.26, 08:26
No to kupuję konsolę jaka jest, mam już dość czekania na nową wersję, o której plotki są od roku.
czolgista778Zobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
czolgista7782019.04.26, 10:52
Jestem ciekaw co poprawili w SMM2 czy to nie będzie tylko port na Switcha.
Ze względu na obowiązującą ciszę wyborczą funkcja komentowania została wyłączona do dn. 2019-05-26 godz. 21:00.
1