aktualności

Motorola planuje cztery nowe smartfony

1 19 kwietnia 2019, 17:11 Bartosz Czechowicz

Czy mamy na co czekać? Motorola planuje cztery nowe smartfony. Firma niczego jeszcze oficjalnie nie ujawniła, ale informacjami dotyczącymi nadchodzącego sprzętu przedsiębiorstwa podzielił się właśnie Evan Blass, dziennikarz dobrze znany m.in. czytelnikom serwisu VentureBeat.

Z udostępnionych przez Blassa materiałów wynika, że nowe modele to odświeżone Motorole One i One Power oraz nieznane jeszcze konstrukcje One Vision i One Action. Nietrudno domyślić się, że najwięcej emocji budzą dwa ostatnie smartfony. Motorola One Vision podobno ma być sprzętem skoncentrowanym wokół aparatów fotograficznych, a swoim użytkownikom zaoferuje m.in. moduł do zdjęć selfie zamontowany w wyświetlaczu (otwór w panelu zamiast notcha) oraz podwójny aparat fotograficzny, który dostanie przynajmniej jedną matrycę o rozdzielczości wynoszącej 48 Mpix. Pozostała część specyfikacji technicznej mówi o chipie Exynos 9610, 3/4 GB RAM-u, baterii 3500 mAh i przeszło 6-calowym ekranie (2520 x 1080 pikseli). Możliwości modelu One Action nie są jeszcze znane, ale niektórzy przypuszczają, że będzie on wyróżniał się jakością rejestrowanych filmów.

Huawei P30 i Huawei P30 Pro - sprawdź najniższe ceny

Samsung Galaxy S10 i Galaxy S10+ - sprawdź najniższe ceny!

Niestety, nie wiadomo, kiedy dokładnie zadebiutuję nowe Motorole. Tajemnicą pozostają także ich ceny. Można za to założyć, że wszystkie cztery modele rozszerzą program Android One.

likoZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
liko2019.04.20, 23:53
Czy Android one jest kompatybilny z Android Auto?
Ze względu na obowiązującą ciszę wyborczą funkcja komentowania została wyłączona do dn. 2019-05-26 godz. 21:00.
1