Aktualność
Adrian Kotowski, Niedziela, 17 lutego 2019, 17:20

Zestaw znowu się powiększył. Electronic Arts rozszerzyło bibliotekę usługi Origin Access o siedem nowych tytułów. Większość z nich to produkcje powiązane z uniwersum Gwiezdnych Wojen, wydane już jakiś czas temu, ale znajdziemy też całkiem nową pozycję z katalogu wydawniczego EA. Przygotowano też coś dla subskrybentów droższego abonamentu Premier, więc z pewnością nikt nie powinien się nudzić.

Zacznijmy właśnie od Origin Access Premier, w którym zagościła produkcja Anthem w edycji Legion of Dawn. Subskrybenci uzyskali dostęp do pełnej wersji tytułu na tydzień przed oficjalną premierą. Jeśli natomiast opłacacie subskrypcję Basic, to macie możliwość przetestowania gry przez 10 godzin, co powinno raczej wystarczyć, by podjąć ewentualną decyzję o zakupie. Ważniejsze są jednak gry, które dla subskrybentów Origin Access są dostępne bez dodatkowych ograniczeń.

Origin Access

Jak wspomnieliśmy, EA dodało siedem produkcji, w tym Madden NFL 19 i Gone Home. Ciekawy jest przypadek pierwszego z tytułów, bo na jego przykładzie widać, że gra o futbolu amerykańskim raczej nie cieszy się dużą popularnością na PC. Bardzo szybko po jej premierze pojawiły się solidne przeceny, a teraz możecie ją sprawdzić już za kilkanaście złotych w ramach miesięcznego abonamentu. Pełna lista nowych gier prezentuje się następująco:

  • Madden NFL 19,
  • Gone Home,
  • Star Wars: The Force Unleashed,
  • Star Wars: The Force Unleashed 2,
  • LEGO Star Wars: The Complete Saga,
  • LEGO Star Wars III: The Clone Wars,
  • Star Wars TIE Fighter Special Edition.

Abonament Origin Access Basic kosztuje 14,99 zł miesięcznie lub 79,99 zł rocznie. Jeśli wybierzecie subskrypcję Premier, to musicie liczyć się z wydatkiem 59,90 zł miesięcznie i 419,90 zł za cały rok z góry.

Sprawdź ranking popularnych gier dostępnych w Polsce

Źródło: Electronic Arts
Ocena aktualności:
Ocen: 4
Zaloguj się, by móc oceniać
Zaloguj się, by móc komentować
Aktualności
Być może to oferta właśnie dla Ciebie?  140
Dobra wiadomość dla osób, które przymierzają się do zakupu laptopa. 26
Sprzęt dla wymagających. Thermalright Silver Arrow IB-E Extreme Rev. 17
Nietypowy sprzęt w kosmicznej cenie. 24
Największa pecetowa platforma przejdzie małą metamorfozę. 15
Na takie ogłoszenie czekaliśmy 15 długich lat. 20
Dwie gry w dwóch sklepach. 12
Aktualności spokrewnione
Artykuły spokrewnione
Facebook
Ostatnio komentowane