Aktualność
Bartosz Czechowicz, Czwartek, 14 lutego 2019, 14:01

Czas na zmiany w ofercie. Serwis Nikkei opublikował właśnie informacje na temat produktów, które znajdą się w ofercie Google na 2019 roku. O większości z tych urządzeń w sieci plotkuje się już od jakiegoś czasu; portal wspomina o m.in. tańszych smartfonach z serii Pixel i zegarku Pixel Watch.

Nikkei twierdzi, że słabsze telefony z serii Pixel (firma do tej pory w ramach tej rodziny wydawała jedynie sprzęt klasy premium) mają być odpowiedzią na iPhone'a XR. Najbardziej przystępny cenowo z nowych smartfonów firmy Apple startowo kosztował 749 dolarów, a Google podobno chce, żeby Pixel 3 Lite był od niego przynajmniej trochę tańszy. Sprzęt raczej nie zaoferuje tak dobrego stosunku ceny do jakości jak np. modele promowane przez Xiaomi czy OnePlusa, ale może skusić potencjalnych kupujących długim czasem wsparcia, jaki zapewnia producent.

Według Nikkei Google w tym roku pokaże również kolejną generacją głośników Google Home oraz Google Home Mini. Premiery ma doczekać się także oparty na platformie Wear OS zegarek Pixel Watch. Amerykanie oprócz tego podobno pracują nad nową kamerą bezpieczeństwa dla domu z rodziny produktów Nest oraz nad high-endowymi smartfonami z linii Pixel, których premiera odbędzie się jesienią. Niestety, Nikkei nie potwierdza plotek, według których przedsiębiorstwo miałoby przygotowywać nowy tablet.

Zobacz ranking popularnych smartfonów!

Google zapowiedziało, że od 7 do 9 maja będzie prowadzić kolejną imprezę z serii I/O. Niewykluczone, że to w jej trakcie poznamy część z omawianych w tekście urządzeń.

Źródło: nikkei
Ocena aktualności:
Ocen: 4
Zaloguj się, by móc oceniać
Zaloguj się, by móc komentować
Aktualności
Akcja wsparcia w związku z pożarem katedry Notre-Dame de Paris. 29
Gorzej niż wcześniej, ale i tak świetnie. 39
Lepsza, ale niestety też droższa niż poprzedniczka. 10
Edycja specjalna. AMD zamierza hucznie obchodzić swoje 50. 15
Od zapowiedzi do sklepowej dostępności minie kilka tygodni. 18
Spodziewajcie się wzrostu wydajności. 19
Gorzej niż wcześniej, ale i tak świetnie. 39
Spodziewajcie się wzrostu wydajności. 19
Edycja specjalna. AMD zamierza hucznie obchodzić swoje 50. 15
Nintendo Switch traci tytuł na wyłączność. 0
Akcja wsparcia w związku z pożarem katedry Notre-Dame de Paris. 29
APU z 2 rdzeniami, 4 wątkami, układem graficznym Vega 3 i dwoma kontrolerami LAN 10 Gb/s. 5
Artykuły spokrewnione
Facebook
Ostatnio komentowane