Aktualność
Bartosz Czechowicz, Niedziela, 27 stycznia 2019, 12:41

Impreza rozpocznie się 7 i potrwa do 9 maja. Google zapowiedziało właśnie kolejną konferencję z serii I/O. To jedna z najważniejszych imprez, zaraz obok jesiennych prezentacji nowych urządzeń z serii Pixel, jakie organizuje wyszukiwarkowy gigant.

Firma nie ujawniła, co dokładnie zobaczymy podczas wydarzenia, ale powoli można kreślić tutaj pewne przypuszczenia. Amerykanie pracują już nad Androidem Q, którego testowa wersja niedawno wyciekła do sieci. System, jeśli wierzyć plotkom, zaoferuje nam własną alternatywę dla funkcji Face ID promowanej przez Apple. Byłbym bardzo zdziwiony, gdyby Google nie omówiło nowej platformy podczas majowego I/O. Za kulisami od dłuższego czasu mówi się też o tańszych smartfonach z rodziny Pixel 3. Kto wie, być może one także zadebiutują podczas imprezy? Niektórzy przypuszczają również, że producent może pokazać tajemnicze urządzenie Coral, które ma szansę zostać nowym tabletem Google albo laptopem z architekturą ARM (chociaż dużo bardziej prawdopodobny wydaje się scenariusz, że będzie to zaplanowany na jesień Pixel 4).

Zobacz ranking popularnych smartfonów!

Odpowiedzi na wszystkie powyższe pytania poznamy za kilka miesięcy, ale w sieci do tego czasu z pewnością pojawi się masa przecieków na temat planów Google. Będziemy was o nich informować!

Źródło: twitter
Ocena aktualności:
Brak ocen
Zaloguj się, by móc oceniać
Zaloguj się, by móc komentować
Aktualności
Być może to oferta właśnie dla Ciebie?  131
Właściciele Radeonów gotowi na premierę nowej gry studia FromSoftware. 11
Tak wygląda następca Rifta. 16
Epic Games Store z kolejnymi dużymi grami na wyłączność. 55
Chińczycy przekonują do swoich produktów. 3
Czerwoni rozwijają swoje otwarte oprogramowanie. 4
Kolejny duży transfer niebieskich. 17
Artykuły spokrewnione
Facebook
Ostatnio komentowane