Aktualność
Bartosz Czechowicz, Czwartek, 3 stycznia 2019, 10:47

Nadchodzą spore zmiany w linii urządzeń Pixel. Już od jakiegoś czasu mówi się, że Google wprowadzi do swojej oferty tańsze wersje smartfonów Pixel 3 i Pixel 3 XL. Byłoby to spore zaskoczenie, ponieważ firma w ramach tej rodziny do tej pory promowała tylko urządzenia klasy premium. Tymczasem z najnowszych doniesień wynika, że słabszy, ale bardziej przystępny cenowo sprzęt nie jest jedyną niespodzianką, jaką Amerykanie przygotowali nam na ten rok.

Rosyjski bloger Eldar Murtazin twierdzi, że Google pracuje nad smartfonem ze składanym wyświetlaczem. Wyszukiwarkowy gigant niczego jeszcze oficjalnie nie ujawnił, ale wiele osób uznaje Murtazina za wiarygodne źródło. Trudno też nie zauważyć, że konstrukcje z giętkimi panelami planuje konkurencja; byłoby sporym zaskoczeniem, gdyby firma nie poszła za tym trendem i nie zapowiedziała własnej alternatywy dla np. Samsunga Galaxy F/Flex.

Zobacz ranking popularnych smartfonów!

Dokładnie specyfikacja techniczna urządzenia nie jest jeszcze znana, ale opublikowana przez blogera grafika sugeruje, że będzie ono działać jak składany tablet. Potencjalna data premiery? Google pokazuje nowe smartfony z serii Pixel jesienią, jednak niewykluczone, że składany sprzęt zobaczymy wcześniej. Miejmy tylko nadzieję, że jego cena nie będzie tak zaporowa, jak ma mieć to miejsce w przypadku produktów konkurencji.

Źródło: twitter
Ocena aktualności:
Ocen: 2
Zaloguj się, by móc oceniać
kretos (2019.01.03, 11:14)
Ocena: 6

0%
Był wyścig na rozmiar ekranu, na rozdzielczość ekranu, na rozdzielczość aparatu, teraz na ilość aparatów. Już wkrótce 'Samsung prezentuje pierwszy ośmiokrotnie składany smartfon'. Czekam na telefon, który będzie się dało rozłożyć do rozmiaru gazety drukowanej:)
Edytowane przez autora (2019.01.03, 11:16)
CryKon (2019.01.03, 12:09)
Ocena: 3

0%
Apple też pewnie nad tym pracuje. Jak wszyscy. Kupią panele od Samsunga i wydadzą swojego klona. Za 2-3 lata cena spadnie poniżej 1000 USD. Klasyka.
PCMarek (2019.01.03, 13:09)
Ocena: 0

0%
CryKon @ 2019.01.03 12:09  Post: 1182335
Apple też pewnie nad tym pracuje. Jak wszyscy. Kupią panele od Samsunga i wydadzą swojego klona. Za 2-3 lata cena spadnie poniżej 1000 USD. Klasyka.


Oczywiście, i jest to prawidłowy trend najpierw przepłacają ci co MUSZĄ mieć najnowsze bo to podnosi ich status społeczny i samoocenę oraz ci co ich po prostu stać, potem cena spada, i kupują ci trochę bogatsi, potem znów cena spada i zaczynają kupować trochę majętniejsi normalni ludzie i patologia na kredyt za 500+ po czym cena znów spada sprzęt staje się powszechny :)

jak cena spadnie do poziomu 1/2 średniej krajowej netto to będzie można pomyśleć o zakupie :)
Zaloguj się, by móc komentować
Aktualności
Być może to oferta właśnie dla Ciebie?  135
Sprzęt dla wymagających. Thermalright Silver Arrow IB-E Extreme Rev. 6
Nietypowy sprzęt w kosmicznej cenie. 7
Największa pecetowa platforma przejdzie małą metamorfozę. 7
Na takie ogłoszenie czekaliśmy 15 długich lat. 12
Dwie gry w dwóch sklepach. 9
Właściciele Radeonów gotowi na premierę nowej gry studia FromSoftware. 12
Artykuły spokrewnione
Facebook
Ostatnio komentowane