Aktualność
Joachim Snoch, Niedziela, 25 listopada 2018, 18:03

Microsoft już od pewnego czasu obiecywał, że ich konsola dostanie wsparcie klawiatury oraz myszki. Niedawno wreszcie pojawiły się te dodatki, więc każdy może podłączyć swoje urządzenia peryferyjne do konsoli. Pozostaje więc kwiestia sięgnięcia do portfeli graczy przez firmy specjalizujące się w tego typu sprzętach. Takie jak Razer.

Razer właśnie poinformował dość oględnie o tym, że zamierza wypuścić bezprzewodową klawiaturę oraz myszkę specjalnie na potrzeby Xboksa One. Firma na razie nie dzieli się szczegółami dotyczącymi tych urządzeń, ale podaje, że oficjalnie zaprezentuje je podczas targów CES 2019, czyli już na początku stycznia przyszłego roku.

Firma wypuściła na razie obrazek, na którym widać te sprzęty. Będą one, jak widać, wspierać funkcję Xbox Dynamic Lighting, czyli wielokolorowego podświetlenia klawiatury. Niespecjalnie to efektywne, ale na pewno efektowne. Co ciekawe, na klawiaturze znajdzie się specjalny przycisk Xbox Button zamiast prawego Ctrl.

Xbox One X - sprawdź najniższe ceny

Ile kosztować będzie taka klawiatura i myszka? Nie wiadomo. Razer pokaże je dopiero na CES, więc wtedy prawdopodobnie dowiemy się, jaka jest cena. Warto jednak pamiętać, że od kiedy możliwe jest podłączenie peryferiów do Xboksa, możemy spróbować swoich sił w grach sieciowych także przy pomocy zwykłych klawiatur.

Źródło: Slashgear
Ocena aktualności:
Ocen: 2
Zaloguj się, by móc oceniać
goly (2018.11.25, 19:13)
Ocena: 6

0%
pewnie 25% wartości X'O'X nie starczy :)
bo zwykłego to 50% :E
Marucins (2018.11.26, 14:03)
Ocena: 1

0%
Jakość chińskiej plastikowej układanki pękającej pod naciskiem, cena połowy X'a?
Zaloguj się, by móc komentować
Aktualności
Sony zadowolone ze sprzedaży mocniejszego modelu. 55
Zmiana, o którą nikt nie prosił. 9
Premiera karty coraz bliżej. 10
Co ciekawe, nie chodzi o reprezentanta serii BlackShark. 7
Więcej RAM-u i nowa technika szybkiego ładowania baterii. 3
Wszystko przez kolejny wyciek danych. 8
Kolejna gra tworzona przy współudziale AMD.  19
Są też wstępne informacje o specyfikacji. 54
Facebook