Aktualność
Adrian Kotowski, Piątek, 23 listopada 2018, 14:01

Wersja pecetowa nadal bez żadnej łatki. Nier: Automata doczeka się już niedługo zbiorczej wersji Game of the YoRHa Edition, którą znaleziono właśnie w bazie danych agencji ESRB. Dostępne we wpisie informacje wskazują, że nowa edycja została przygotowana z myślą o PC i konsolach PlayStation 4, ale to właśnie dane na temat pierwszej z wymienionych platform są najbardziej interesujące.

Nikogo nie trzeba raczej przekonywać, że Nier: Automata to świetna gra. Poza wysoką średnią ocen recenzentów, tytuł może pochwalić się wręcz uwielbieniem ze strony graczy, którzy długie lata czekali na tego typu produkcję. Z Automatą na PC jest jednak pewien problem, który dotyczy całkowitego braku wsparcia dla tej wersji. Od wprowadzenia produkcji na komputery osobiste nie zmieniono w grze w zasadzie nic, a wszystkie niezbędne poprawki przygotowali za deweloperów twórcy modów.

Nier: Automata Game of the YoRHa Edition

Tym większym zaskoczeniem jest w takiej sytuacji, że Square Enix zamierza wprowadzić na rynek grę Nier: Automata Game of the YoRHa Edition, będącą pakietem zawierającym podstawową wersję tytułu wraz ze wszystkimi wydanymi do tej pory dodatkami. Można spokojnie zakładać, że nowa wersja bazuje na NieR: Automata BECOME AS GODS Edition, wydanej na Xboksa One (tutaj sprawdzicie cenę konsoli), w której to dodano HDR i przystosowywano do działania w rozdzielczości 4K.

Jeśli rzeczywiście Game of the YoRHa Edition będzie zawierać jakieś ulepszenia, to bardzo ciekawe, czy w ogóle trafią one do dostępnej już standardowej wersji gry. Jak wspominaliśmy wcześniej, pecetowa Nier: Automata nie doczekała się żadnej łatki, więc deweloperzy do tej pory nie naprawili wielu błędów i niedoróbek, szczególnie tych dotyczących oprawy graficznej. Jeśli okaże się, że za poprawki trzeba będzie po prostu zapłacić, kupując nową wersję, to na Square Enix spadnie, słuszna zresztą, fala krytyki, bo firma nie powinna w ten sposób traktować swoich klientów.

Źródło: ESRB
Ocena aktualności:
Ocen: 2
Zaloguj się, by móc oceniać
legoras (2018.11.23, 15:25)
Ocena: 2

0%
Shit Enix* Tak się powinni zwać.
Stjepan (2018.11.23, 18:33)
Ocena: 1

0%
To pojechali, nie kupować od takich zdzierców niech się udławią kasą i kipną.
Aspartam K (2018.11.23, 19:32)
Ocena: 4

0%
Taka gra i takie zachowanie, czemu twórcy ostatnio muszą sobie niszczyć opinie w tak idiotyczny sposób?
Mr Kwolf (2018.11.23, 20:55)
Ocena: 3

0%
Ale gra jedna z najlepszych ostatnich lat :)
Edytowane przez autora (2018.11.23, 20:56)
sonio (2018.11.25, 13:51)
Ocena: 0

0%
Aspartam K @ 2018.11.23 19:32  Post: 1176532
Taka gra i takie zachowanie, czemu twórcy ostatnio muszą sobie niszczyć opinie w tak idiotyczny sposób?

tylko o czym piszesz, bo nikt nic nie potwierdził, a sam nius to gówno-burza po wypływie informacji o nowej wersji. Równie dobrze może się okazać że dotychczasowi właściciele pełnego pakietu otrzymają ją za free...
Zaloguj się, by móc komentować
Aktualności
Gorzej niż wcześniej, ale i tak świetnie. 49
Nadchodzi kolejny ośmiordzeniowiec Intela. 32
Przynajmniej tak utrzymuje branżowa prasa. 12
Sprzęt bardziej obcięty, niż sądziliśmy. 26
Masa CPU z zablokowanym mnożnikiem. Przy okazji prezentacji procesorów Core 9. 31
Tanio nie będzie. OnePlus przygotowuje się do premiery swojego nowego, flagowego smartfona. 14
Artykuły spokrewnione
Facebook
Ostatnio komentowane