Aktualność
Joachim Snoch, Poniedziałek, 19 listopada 2018, 13:30

Wciąż trwa nasz plebiscyt Tech Awards 2018. Możecie w nim wyróżnić najlepsze waszym zdaniem produkty technologiczne, które ukazały się w tym roku. Plebiscyt ten organizowany jest wspólnie przez Komputerswiat.pl, Verdykt.pl oraz PCLab.pl. W Tech Awards 2018 poza tym, że można głosować na różne produkty, można także wygrać różne atrakcyjne nagrody.

Głosowanie odbywa się w dwunastu kategoriach, w każdej z nich wybieracie do trzech produktów. Udział może wziąć każdy internauta, który chciałby wskazać najlepsze produkty, usługi oraz marki z tego roku na rynku technologicznym. Oprócz tego, że macie możliwość głosowania, możecie wygrać także różne atrakcyjne nagrody. Są to trzy odkurzacze Roomba e5, pięć smartfonów Honor Play oraz 10 wejściówek VIP na uroczystą galę rozdania nagród Tech Awards 2018.

Plebiscyt rozpoczął się 7 listopada, zaś potrwa do 28 listopada bieżącego roku. Aby oddać głos, nie musicie zakładać konta, wystarczy kliknąć na odpowiednim produkcie. Aby jednak wziąć udział w konkursie z nagrodami, trzeba się zarejestrować (dane z rejestracji zostaną usunięte po wyłonieniu zwycięzców). Poniżej zaś zobaczycie jedną z ciekawszych kategorii w plebiscycie, czyli sprzęt dla graczy.

Na produkty te możecie głosować do 28 listopada. Maksymalnie w każdej kategorii można oddać trzy głosy, zaś po rejestracji bierzecie udział w konkursie z nagrodami.

Źródło: Opracowanie własne
Ocena aktualności:
Ocen: 2
Zaloguj się, by móc oceniać
HΛЯPΛGŌN (2018.11.19, 13:51)
Ocena: 5

0%
Ale wy z tym męczycie bułe :D
Belfor (2018.11.19, 14:06)
Ocena: 8

0%
Nie rozumiem w jakim celu są przeprowadzane takie plebiscyty. Przecież zwykli użytkownicy nie mogą wybrać takich rzeczy obiektywnie, bo a.) wybiorą to co mają, b.) wybiorą losowo, bo i tak nie wiedzą jak się sprawdzają inne produkty z tej listy. Nikt nie ma ich wszystkich.
Heeronim (2018.11.19, 14:09)
Ocena: 4

0%
WINCYJ LEDUF!!!111

Serio, czemu coraz ciężej kupić podzespoły/osprzęt komputera, który nie będzie walił po gałach feerią pstrokatych barw. Czemu mało który producent obecnie potrafi zrobić sprzęt wyglądający z klasą, a nie niczym kolorowy błazen na jarmarku.

A potem się dziwić czemu stylistyka Apple zjednuje sobie coraz więcej ludzi.
Stjepan (2018.11.19, 14:31)
Ocena: 5

0%
Nie głosuje na nic, w zadku mam sprzęt dla graczy, ledowego sedesu połączonego z internetem nie ma to bieda. :E
.:Proxy:. (2018.11.19, 15:02)
Ocena: 4

0%
Belfor @ 2018.11.19 14:06  Post: 1175646
Nie rozumiem w jakim celu są przeprowadzane takie plebiscyty. Przecież zwykli użytkownicy nie mogą wybrać takich rzeczy obiektywnie, bo a.) wybiorą to co mają, b.) wybiorą losowo, bo i tak nie wiedzą jak się sprawdzają inne produkty z tej listy. Nikt nie ma ich wszystkich.


...a gdy chcą wybrać coś co uważają, że zasłużyło na wyróżnienie - to nie mogą :lol2:

Dlatego powtarzam, że lepiej pozostać biernym :) Takie głosy również się liczą ;)

Takie plebiscyty prowadzi się w celu połechtania ego korposzczurów. Jest to również sposób promocji, jest to sposób na zbieranie danych - np. gdzie dany produkt ma największe uznanie, w jakiej grupie wiekowej itp. Takich analiz (nawet jeśli nie super dokładnych) nigdy za wiele. Na koniec korporejszyn, które wygra w danej kategorii, będzie mogła na danym rynku walnąć stosowny baner - np. produkt roku :E Przyjdzie owieczka do sklepu i zobaczy wyróżnienie, produkt roku. To kupie! - pomyśli, bo przeca inni konsumenci / użytkownicy tak wybrali. Nie będzie mieć pojęcia na jakich zasadach był plebiscyt i jakie inne marki wchodziły w grę.

Gdyby się to korposzczurom nie opłacało i redakcjom z branży IT/AGD, to nikt by nawet palcem nie kiwnął.

Dlatego polecam spacer :] Mimo, że się oziębiło na dworze to i tak będziemy mieć z tego większy profit.
KretGwiazdonosy (2018.11.19, 15:04)
Ocena: 3

0%
Dla graczy obecnie:
-Najlepszy sensor dostępny w tej pólce cenowej, w różnych rozmiarach myszy za ty...
-NAM SIĘ ŚWIECI MSZYKA JAK PSU JAJCA, CHOCIAŻ TO GÓWN... Towar wyprzedany, dzięki i cześć.
Zaloguj się, by móc komentować
Aktualności
To było do przewidzenia. 82
Jest dobrze, chociaż spodziewałem się większej liczby. 31
Microsoft ma poważnie zająć się rozwojem swoich usług. 38
Litografia 10 nm może „pożyć” bardzo krótko. 32
"Czerwoni" mają powody do zadowolenia.  31
Cena i specyfikacja techniczna powalają. Nvidia zapowiedziała właśnie nową kartę z rodziny Titan. 33
Miły prezent na mikołajki. 8
Artykuły spokrewnione
Facebook
Ostatnio komentowane