aktualności

Huawei przygotowało nowy tablet z serii Honor WaterPlay

2 30 października 2018, 12:24 Bartosz Czechowicz

Na tym nie koniec niespodzianek. Huawei zapowiedziało na jutro konferencję prasową, podczas której zobaczymy nowe produkty z serii Honor. Wszystkie informacje na temat nadchodzących urządzeń nie są jeszcze znane, ale firma postanowiła uchylić nieco rąbka tajemnicy, zdradzając, że prezentacji doczeka się odświeżony tablet WaterPlay, poprawiony zegarek Honor Watch i słuchawki FlyPods.

Największe zainteresowanie budzi oczywiście nowy Honor WaterPlay. Oficjalna specyfikacja techniczna sprzętu nie jest jeszcze znana, ale według plotek dostanie on 8-calowy ekran, podwójny sensor do zdjęć selfie i obudowę zgodną ze standardem IP67. Poprzedni model pracował z rozdzielczością na poziomie 1920 x 1200 pikseli i oferował Kirina 659 sparowanego z 3/4 GB RAM-u; możemy oczekiwać, że odświeżona wersja tabletu dostanie panel o trochę wyższej rozdzielczości, przynajmniej 4 GB pamięci operacyjnej i Kirina 710 (chociaż niektórzy liczą na układ z serii Kirin 9xx).

Sprawdź, ile kosztują starsze, high-endowe smartfony Huawei (ich ceny powinny teraz spadać):

Cena urządzenia nie jest obecnie znana, jednak jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że najtańszą edycję poprzedniego tabletu z serii mogliśmy kupić za nieco ponad 250 euro, to należy założyć, że Honor WaterPlay 2 będzie kosztował sporo powyżej 1000 zł. Wszystkie informacje na temat sprzętu powinniśmy poznać jednak już jutro, podobnie zresztą jak dane dotyczące nowego, elektronicznego zegarka Honor Watch i słuchawek FlyPods.

Źródło: huawei, opracowanie własne
taithZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
taith2018.10.30, 12:31
Nieźle polecieli nazwą, mogli iść na maksa i nazwać go watersports.
Edytowane przez autora (2018.10.30, 12:33)
.:Proxy:.Zobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
.:Proxy:.2018.10.30, 16:40
-1#2
Oficjalna specyfikacja techniczna sprzętu nie jest jeszcze znana(...)

Cena urządzenia nie jest obecnie znana(...)


Bartku, ale przecież wiesz gdzie się znajduje główna siedziba Huawei - wiec chociaż to mogłeś napisać, przyjemniej byłoby coś czego jesteś pewien :lol2:
Przecież ja wiem, że bardzo lubisz o tym pisać, o tych wszystkich gigantach i podawać adres ich siedzib :E

... a tak, czytając to co nasmarowałeś można pomyśleć, że to nius o niczym poziomu pudla, a raczej kolejna reklama byle zadowolić inwestorów.

Sukcesywnie pogłębiasz dno - wytrwałości nie można Ci odmówić!
Edytowane przez autora (2018.10.30, 16:41)
Zaloguj się, by móc komentować
1